Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lesz még olyan mint ahogy én...

Lesz még olyan mint ahogy én csinálom, hogy dec 23-án magamra zárom az ajtót és 27-én reggel nyitom csak ki, telefont is kikapcsolom, FB-on hibernálom magam mert nem vagyok kiváncsi az álszent emberekre?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nem jön ez már be, hogy a Karácsony mára egy kereskedelmi biznisz lett a ki tud többet költeni versennyel egybekötve, valamint elegem van ebből a legyünk jók (egy napig) nevezetű álszent hányadalom szokásból. Lehet megkeseredett vagyok, lehet antiszociális lettem, de már évek óta így látom az egészet.
dec. 3. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Teljesen igazad van!

Én is így gondolom, a karácsony lelki ünnep, nincs köze a materialista világhoz! 🌲

Ma van Advent első vasárnapja, át kell szellemülni, a karácsony is erről szól! 33/N

dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

igen . meg vagy keseredve, hogy miert?Mert mindenkinek jogaban all maga ugy alakitani a karacsonyt ahogy tetzsik.

vannak csaladok ahol ajandekozas a fontos, masok osszeulnek, maso veszekednek es vannak dulifulik mint te. Nekem edesmind1 mit csinalsz....erezd jol magad vele. Ez a karacsony lenyege

dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Én csak szeretném, de inkább a lustálkodás miatt, arra vágyom. Csak a legközelebbi családtagjaim felől szeretnék hallani, meg egy-két barát felől. Legszívesebben egy napig ki sem kelnék az ágyból.
dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
felesleges kikapcsolnod, a kutya nem keresne ilyen antiszoc embert.
dec. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ennyire nem, de igazából egy hosszú hétvégének tekintjük, pihenünk, lazulunk. Semmi rokonizálás (saját gyerekeink pedig messze külföldön, tizen-ezer kilométerre). Semmi stressz, semmi készülés. (Természetesen finom kaják és süti lesz, de az máskor is van hétvégén:)
dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!