Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyozz nálunk"csoport...

Karácsonyozz nálunk"csoport akiknek nincsenek rokonai jó ötlet?

Figyelt kérdés
nagyon sokan írták,hogy egyedül karácsonyoznak. vagy ha családban élsz,de nincsenek rokonok vagy szívesen karácsonyoznál másokkal,de nem a rokonokkal,nem lehetne egy csoportot indítani ahol családok ismerkedhetnének és örökbefogadnák ugymond egymást? pl.ahol nincsenek szülők vagy felnőtt testvèrek vagy más gyerekek.tudom mindenki azt gondolja ez hülyeség és nem kivitelezhető,de esetleg valami közös hely ahol több család részt vehet stb.családias programmá alakítani,mint egy pókerező est vagy főző,filmező klub,ami otthonoadabb,nem csak a kinti hidegben lézengő koncert programok stb. vagy esetleg más ötlet ahová magányosok jelentkezhetnek és egy csoportot létrehozni,meg tevékenységet ? :)
dec. 10. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem hülyeség. Csodálkozom hogy még nincsenek nagyon ilyen programok.
dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Meg szerettem volna kérdezni, hogy hová bujdokolhat egy magányos karácsonykor, hogy ne érezze magát egyedül. Azért vagyok itt. Tetszik az ötlet, részese lennèk szívesen.

Sajnos a jó szóval is fukarul bánnak az emberek. Hogy pici figyelmet kapjak valakitől, abban már nem is reménykedem.

dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem vannak szüleim, de családot nem tervezek. Emiatt van egy kis szorongas bennem, hogy miesz ha mar nem lesznek. Szerintem ez nem hulyeseg. Egy kozossegi hely ahol egyutt lehet karacsonyozni.
dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyváradon is kéne egy ilyen hely.
dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!