Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szeretitek a karácsonyt?

Szeretitek a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Mi nagyon,mindíg várom.
dec. 18. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen vele bajom.
dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nagyon.Én az ajándékozást várom, legfőképp ajándékozni :)
dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Már nem olyan varázslatos, mint régen. Tele vannak az ablakok 1 hónapja csillogó égőkkel. Tele a facebook 2 hete, hogy feldiszitették a fát. Az lett a divat, hogy csak kék, csak piros, csak arany diszek vannak a fán.

Régebben ilyenkor kaptunk nagyobb ajándékot. A mai gyerekek húsvétra meg mikulásra is barbie-t, meg legot kapnak.

dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
3as.Sajnos igen nem olyan mint annó mikor gyerekek voltunk.De én stresszesnek éltem meg a 24.-ét..Akkor szaladtunk a fáért reggel, öltöztessük fel, reggeltől estig tartó főzés, mosás takarítás.Felnőttem, mostmár én vagyok az anyuka.És nem csinálnám világért sem úgy mint annó anya.Főzök 2 félét és nem 6 félét.A fenyőm már áll november vége óta( Szeretem ha minél tovább gyönyörködhetek benne) Nem takarítom végig a házat,ablakmosás stb..Hanem beosztom mindig szép tiszta a házam az év minden hónapjában.De hiányoznak a régi karácsonyok mindettől eltekintve amit felvázoltam.
dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Nem.
dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem
dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon is.


A telet önmagában annyira már nem szeretem mióta nincsenek térdig érő havak de a karácsonyi időszak mindig nagyon jó függetlenül attól, hogy milyen időjárás van.

dec. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem.
dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Sok fajdalom ert az ot ev alatt,de meg mindig szeretem.
dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Azt megértem, ha gyerekeknek rendeznek ilyet.


Amúgy nem szeretem. Giccsparádé.


Szeretet ünnepe. Minek? Ha van szeretet akkor az úgy jó ahogy van, nem kell ünnepelni, ha meg nincs, akkor meg nem kell ünneppel együtt megjátszani.


Az amúgy is túlterhelt emberekre még több terhet rak ez a szép szokás. Kereskedőknek nyílván jó (de lehet, hogy ott csak részben a nagy pörgés miatt).


Azt is megértem, ha valaki ad valami szakrális jelentést neki, mint fény várása, Jézus születése. Magán ügy. A rituáléit azért ne lőcsölje rá másokra is.

dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!