Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek mit veszel karácsonyra?

Kinek mit veszel karácsonyra?

Figyelt kérdés

dec. 19. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Apámnak könyveket, munkatársaknak idén karácsonyfadíszt (találtam olyat, ami illik a cég profiljához)
dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk idén nem lesz ajándékozás, csak a férjemmel veszünk egymásnak kis apróságot. Én egy cewe albumot csináltam neki.
dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyának Mystic Day felsőt (karácsonyi mintás), Apának egy pólót, húgomnak Anthon Berg válogatást, ami whisky-vel töltött étcsokoládékból áll (15 darabot tartalmaz). Az anyai ági nagymamámnak forralt boros Stühmer szaloncukrot (az anyai ági nagypapám már nem él), az apai ági nagymamámnak egy Yves Rocher kozmetikai csomagot, az apai ági nagypapámnak Old Spice kozmetikai csomagot, a keresztszüleimnek birsalmás-diós Tokaj Spirit likőrt + konyakmeggyes, szemes Café Frei-t, Café Frei málnás szaloncukrot, illetve egy 10 darabos, whisky-vel töltött étcsokoládéból álló Anthon Berg válogatást.
dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki könyvmoly, úgyhogy könyveket. Én is annak örülök a legjobban.
dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Öcsémnek ps játékot


Szüleimnek összeillő karácsonyi pizsamát


Legjobb barátomnak könyvet

dec. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Anyukámnak parfümöt és a kedvenc hajpakolását, apukámnak pulóvert.

Barátomnak a kedvenc márkájú pólóját egy ps játékkal. Húgomnak a kedvenc márkájától pénztárcát.

dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!