Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Idén főleg milyen színnel...

Idén főleg milyen színnel vagy színekkel díszíted a fát?

Figyelt kérdés
Akinek nem lesz fája, az ne válaszoljon!

dec. 20. 16:07
A kérdező szavazást indított:
piros
arany
ezüst
fehér
kék
lila
zöld
más
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Piros-arany. Tudom, hogy nem túl eredeti, de nem szoktam új díszeket venni, és az égősorok is ilyen színűek. Persze csak az egyiket rakom fel, tavaly a piros égők voltak, idén a meleg fehér lesz.
dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Fehér,és ezüst lesz a sláger.
dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Sima pirosat terveztem, de barátnőmtől kaptam saját készítésű fehér díszeket, így végül bővítettem piros fehérre, hogy azokat is fel tudjam tenni, és ki se lógjanak nagyon :)

A pirosra pedig először azért esett a választásom, mert piros volt az első egyszínű fánk gyerekkoromban, mikor kitaláltam, hogy ne legyen tarka (onnantól minden évben más színű volt, max. 2 színt kevertünk, ha kifogytunk az ötletekből vagy egy új színből csak kevés díszt kaptunk).

Az idei pedig a kisfiam első karácsonya lesz, amiből már valamit talán fel is fog (15 hónapos), legalábbis tetszenek neki a karácsonyfák, így szimbolikusan újrakezdjük a színeket 🙂

dec. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Retro. Mindig színes fánk van, az egy- vagy kétféle színűek nem tetszenek. És mindig régi üvegdíszek kerülnek fel, vagy a Szabó üveg kft csodái.
dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Fekete-fehér, Tim Burton szerű csíkos lesz idén. 😄
dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Piros és zöld, egy kevés arannyal. Nekem ezek jelentik a karácsony színeit.
dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden évben piros-arany.
dec. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
55%, most komolyan, miért pontoztál le mindenkit, mikor mindenki a kérdésre válaszolt? Arra, hogy ki milyen színekkel díszíti a karácsonyfátját van rossz válasz? Hamar 30%-on leszel, ha így folytatod. Én egyébként már válaszoltam.
dec. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Piros, zöld, sárga.
dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem volt ilyen opció, de mi színesen szeretjük, a legtöbb dísz arany piros kék, de van pár más színű is, nem baj ha "csicsás".
dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!