Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van itt olyan, akinek eredeti...

Van itt olyan, akinek eredeti fajta adventi koszorúja van?

Figyelt kérdés

Tehát nem csak négy gyertya van rajta, hanem négy nagy és sok kicsi. Pont annyi gyertya van rajta, ahány napos az advent. Az abszolút eredeti egyébként szekérkeréken volt, de nyilván az ma már nem lenne kivitelezhető egy átlag ember nappalijában. Viszont ezt el tudnám képzelni, ha valakinek nagyobb koszorúja van. Németországban tudom, hogy a közterületeken sok esetben ilyen van.


Én gondolkodtam azon, hogy idén csinálok egy hagyományos adventi koszorút, de végül maradtam a megreformáltnál.


Van itt olyan ember, aki ilyet szokott csinálni?



dec. 29. 13:50
 1/2 Fcityzen válasza:
Sajnos nincs itt ilyen. Ha az advent kb. 30 nap, ennyi gyertyát fizikailag sem lehet felrakni egy koszorúra.
dec. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a koszorú méretétől is függ. Ahogy említettem: az első koszorúk ilyenek voltak.
jan. 1. 04:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!