Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit lehet adni karácsonyra...

Mit lehet adni karácsonyra egy 3 fiú gyerekes anyukának, vagy a 6 hónapos pici babájának ami megfelelő karácsonyra és nem sablonos?

Figyelt kérdés
pl. vegyek bodyt,rugdalózót? - ezt örökölte bratyóktól... vagy játékot? - egy halommal van otthon, megintcsak a 2 nagyobb bátyó miatt... mit érdemes adni egy anyukának/babának így karácsonyra??? Segítsetek lécci! Nem vagyok szülő, nem vagyok otthon a témában... :( nagyobb fiuknak spongyás fogkeféket vettünk, de a babához nem tudunk kitalálni semmit... :(
2011. dec. 2. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kérdezd meg mire van leginkább szüksége?

ha nélkülözik,nyugodtan kérdezd meg,mik az álmai?

úgy legalább nem egy 22. pink rugdalózót és nem egy 38. csörgőt kap,hanem olyant,amire neki szüksége van...

2011. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincsenek anyagi gondjaik, mindent megtudnak venni, ezért nem kell ezen szorongni... ellenben velem, alig tudom kitalálni mit vegyek max. 5ezerig :(
2011. dec. 3. 08:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos picinek egy adag pelus, bébiétel, előke.:) Plusz valami nagyon puha, aranyos, védelmező plüssállatkát. Ilyen korban a plüssöknek nagy szerepe van, biztonságban fogja érezni magát. :)
2011. dec. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
vehetnél neki, valami jó kis feliratos bodyt. pl amire rá van írva, h anyukám kedvence, vagy hogy ördögfiók vagy hasonló :) vagy egy olyan sapit, aminek van füle, az olyan bohókás, és szerintem aranyos is :) az anyukának vehetnél egy meleg zoknit, amibe otthon lehet, vagy mamuszt. esetleg még neki vmi kozmetikumokat, ékszer szettet.
2011. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. dec. 5. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha kreatív vagy készíthetnél pelenkatortát. Keress rá a google-ban, szerintem nagyon jó ajándék babának. Vicces, hasznos, és nem sablonos.

Az anyukának szerintem valami olyat vegyél ami őt "kényezteti" vagy valami szépségápolási cucc, vagy valami kis bizsu vagy kiegészítő, ha szereti az ilyesmiket, de a mamusz is szerintem szuper ötlet, amit előttem már írtak, vagy egy törölköző amibe hímeztetsz valamit: A világ legjobb anyukája vagy a Csak tudnám hogy csinálja... vagy a nevét vagy valamit. Vagy egy fából készült klassz teásdobozt, téli teákkal...

2011. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!