Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor csomagolsz? Ez...

Karácsonykor csomagolsz? Ez tetszik?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam ehhez hasonló módon fogok idén csomagolni:


[link]


A különbség annyi lesz,hogy a fahéjrúd helyett szárított narancskarika lesz,az angyal pedig fehér kartonlapból,lesz rajta csillag is olyan elven mint az angyal,ezen lesznek a nevek írva (Pistinek,anyának,Marinak...stb)


Hogy tetszik?Te "értékelnéd"ha ilyen csomagolásba kapnál ajándékot?


2011. dec. 6. 06:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! :) Én nagyon örülnék egy ilyen módon csomagolt ajándéknak.
2011. dec. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nekem "nem áll kézre" a kreatív csomagolás, örülök, ha valahogy normálisan becsomagolom, nem sokat vesződöm vele, nem szeretem ezt a részét az ajándékozásnak.

Legszívesebben csak "belehajintanám" egy karácsonyi díszzacskóba, ezt is csináltam évekig, de most spórolok is, meg akiket megajándékozok, ők sem állnak túl jól, nem akarom, hogy azt gondolják rólam, hogy szórom a pénzt drága díszszatyorkákra, meg jobban is mutat, ha igazi csomagformája van egy ajándéknak, nem csak úgy kivesszük a zacskóból pőrén. :)

2011. dec. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik, szép és igényes. De nálunk csak én szoktam értékelni a szép csomagolást, mindenki más szétkapja a papírt, mint Foxi a lábtörlőt. Így is sokat vesződöm vele, aztán egy pillanat alatt letépik az egészet. Sajnálnám az ilyen szép csomagolást.

Nálunk sokszor körbe forognak a papírszatyrok, mindig gondosan elteszem, ha kapok benne valamit.

Idén sok mindent celofánba fogok csomagolni, abból is lehet mutatós csomagolás, mégsem egy kisebb vagyon.

2011. dec. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tök jóóóóóóóóóó!!! Én is ilyesmit fogok csinálni! Köszönöm az ötletet, és boldog karácsonyt! : )
2011. dec. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép :) Én is csomagolni szoktam, bár én nem vagyok ilyen kreatív. :)
2011. dec. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok a "kreatív csoporthoz" tartozó emberke,de megpróbálom mi sül ki belőle!

Ha meg nagyon elbénázom,akkor marad a jó öreg csomagolópapír masnival :)))

2011. dec. 6. 07:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig csomagolom,ez is tetszik, lehet kipróbálom én is valami hasonlót!
2011. dec. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2011. dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik. Tavaly mi is újítottunk, minden csomagra tettünk egy fenyőágacskát, arra egy karácsonyfadíszt, és még egy kis csomagot (kb. 2*2 cm-es hungarocellkockát csomagoltunk be arany papírral), a kis csomagba került az ajándékozott neve. Ez külön élmény volt a kisöcsémnek, nálunk ugyanis hagyomány, hogy a legkisebb gyerek osztja ki mindenkinek az ajándékokat (ha még nem tud olvasni, akkor az olvasásban segítünk neki, de akkor is ő választja ki, melyik legyen a következő ajándék, és ő viszi oda az ajándékozottnak), és mivel a nevek a kis csomagokban voltak, így ő minden ajándéknál kibonthatott egyet :)
2011. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!