Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nektek tetszenének ezek a...

Nektek tetszenének ezek a saját készítésű ajándékok?

Figyelt kérdés

apa: [link]

anya: [link]

[link]

[link] ez egy sál, félek, anyának nem fog tetszeni :(

[link]

Öcsém: [link]

bátyám: neki kuponokat csináltam pl.: porszívózás, teakészítés, pudingkészítés stb..


[link] és igazából ezt az öcsémnek akartam csiálni, azt mondtam anyáé lesz és tetszik- e neki, azt mondta igen, mondom felvennéd? erre nem... tehát ezeket azért raktam fel, mert érdekel, hogy nektek tetszene-e


2011. dec. 7. 21:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, anyáéról van több ugyanolyan kép, és a sál az pólóból készült, meg amit öcsémnek adtam volna az is pólóból készült.Az amit öcsémhez raktam az csomózott karkötő
2011. dec. 7. 21:24
 2/11 anonim válasza:
Nagyon aranyos, kedves ajándékok, biztosan örülni fognak nekik:) Öcsédnek valószínűleg azért nem kellene az a sál, mert nőies. Szép, jópofa, de fiún én sem tudnám elképzelni, de anyukádnak biztosan nagyon fog tetszeni:)
2011. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a piros sál nekem nagyon tetszik
2011. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem tetszene, ügyes vagy!
2011. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Első vagyok

Esetleg le tudnád írni, hogy hogyan, mennyi anyagból készült a sál? Lehet, hogy én is megcsinálnám.

2011. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a kedves válaszokat!

a sálat úgy készítettem (sajnos sehol nem találtam neten) hogy a pólót csíkokra feldaraboltam ollóval (szélességbe) és ezeket ilyen kis gyűrűkké tekergettem, és ezeket egy másik anyagával a pólónak (kis fecni) összekötögettem, és végül ilyen hosszú kígyót kaptam végeredményül, remélem érthető voltam :) mind a két sálnál egy kisebb méretű póló elegendő volt

jah és öcsém azt mondta, hogy ez öregasszonyos azért nem kell neki :)

jah és a koromat elfelejtettem 13/lány :)

2011. dec. 8. 20:15
 7/11 A kérdező kommentje:
[link] itt egy távolabbi kép a másik sálról
2011. dec. 8. 20:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek ezek az ajándékok és legfőképp az, hogy saját magad készítetted őket! :) Biztosan örülni fog mindenki az ajándékának. Ügyes vagy!
2011. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek,

és mindenkinek zöld pacsi :)

2011. dec. 8. 20:46
 10/11 anonim válasza:

Első vagyok

Köszi:)

2011. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!