Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek Karácsonyra?

Akos987532 kérdése:

Mit kérjek Karácsonyra?

Figyelt kérdés

13 éves fiu vagyok és van tvm van tv hez játékom (PS2 ezt kaptam tavaly karácsonyra.) szeretem a Bokszot,telefonokat nem szeretem a könyveket és 37ezerig kérhetek valamit Bokszzsákra,telefonra gondoltam.

ELŐRE IS KÖSZI A VÁLASZOKAT!


2011. dec. 13. 14:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Szeretem a zenét is de MP4 em is van :D =))
2011. dec. 13. 14:11
 2/9 anonim ***** válasza:
boxzsákot meg kesztyűt, hangfalat
2011. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
amig el nem olvastam,h fiu vagy ..azt akartam irni,h tangát..XD és hova valósi vagy?
2011. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
am 13/L
2011. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Ákos!

Akkor hasonló az izlésünk! Csak én inkább a nintendo termékeket szeretem. Kérj játékot rá, vagy gameboy, psp, xbox(bár az drága). Mangát!!! Vagyis magyarul képregényt. Amennyiben te is animerajongó vagy, mangát kérj, ha nem, akkor van pokember, superman, ilyen képregény is. Ez nem főleg olvasás, inkább képes. Érintőképernyős telefon. De a box is jó ötlet. Azt én is szeretem. LEhet, hogy én is azt fogok kérni. Vagy elkezdhetsz másféle küzdősportot, mint a karate. Nincs más ötletem.

Üdv.:

13/L

2011. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek Tényleg eléggé hasonlítunk én is szeretem a képregényeket és szeretem az ilyen fantasztikus filmeket :D köszi az ötleteket :D =)) ( Mi az a 13/L meg ilyesmi xD =) :D )
2011. dec. 13. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:

13/L = 13 éves lány

13/F = 13 éves fiú

25/N = 25 éves nő

2011. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyelvtannáci (van abba vmi amit mondtál) idefigyelj lehet hogy vannak dolgaim DE A TVM ET MÉG A NAGYMAMÁMTÓL KAPTAM ÉS ROHATT KICSI TV, MAJDNEM MINDEN DOLGOM AMI VAN HASZNÁLTAN VETTÜNK, VAGY KAPTAM AZ MP4 ET IS A TELEFONNYAIM IS MINDÍG HASZNÁLTAN KAPOM!
2011. dec. 13. 17:57
 9/9 A kérdező kommentje:
:D köszi már értem mik ezek a 13/L :D
2011. dec. 13. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!