Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vártok jobban a saját...

Mit vártok jobban a saját ajándékokat vagy az hogy a te általad adott ajándékra jövő reakciót az ajándékozottól?

Figyelt kérdés

Én az utóbbit, főleg anyuét.

Ha a kezébe fogja majd még becsomagolva sok mindenre fog biztosan gondolni, de arra ami benne van biztos nem.

Még nekem is hihetetlen hogy az az "aprócska" doboz a szekrény tetején egy asztalt rejt, pedig én csomagoltam.

Dupla meglepi lesz neki. :)


2011. dec. 18. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:

De kár, hogy senki nem válaszolt


Aranyosnak és kreatívnak hangzott, amit adtál.


Én mindkettőt egyformán várom idén, a családban általában nem szokott nagy meglepi lenni, de idén megbeszéltük, hogy mindenki adjon mindenkinek (3-an vagyunk) 10 ezer Ft értékben, és egyetlen kikötés hogy meglepetés legyen.


Ilyen körülmények között én nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy szerintük én minek örülnék. Biztos szuper lesz.


Az ő ajándékuk nagy része már megvan, a másik részét pedig már csak meg kell vennem.

A fele olyan dolog, amit biztos tudnak használni, és szeretni fogják, de talán nem olyan nagy meglepetés (mondogatják őket állandóan pl.)

A másik fele pedig ilyen Wild card jellegű kiegészítő, vagy nagyon tetszik nekik vagy kicsit és nem használják de ezek tehetik emlékezetessé a teljes csomagot.

dec. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!