Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Párommal egy hete vagyunk...

Párommal egy hete vagyunk együtt. Pár nap múlva Karácsony és szerintetek mit vegyek neki ajéndékot? Mert csak egy hete vagyunk együtt és még 28. -án van a szülinapja, akkor is mit vegyek? Meg mennyi pénzt költsek? 16/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 1 hét után nem nagyon törném a fejem ajándékok miatt..Bőven elég egy üveg ital vagy csoki+ képeslappal..Még annyira friss,hogy nem is szokás ílyenkor ajándékozni.
2011. dec. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ital? Mondjuk a kérdező párja lehet, hogy elmúlt már 18... de akkor is!!! Ne már! Annyira személytelen egy ital.

Szerintem egy-egy kis apróságot vegyél. Pl. egy jópofa zoknit, édességet - ha szereti, bögrét stb. Ne költs sokat, ne érezze magát kellemetlenül ha ő sem vesz nagy ajándékot ennyi idő után... ami teljesen érthető.

2011. dec. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Italt semmi képpen sem. egyrészt kiskoruak vagytok, de te mindenkeppen. de italt az öregek szoktak venni, én 30 évesen is utálom , a párom semmit nem iszik meg amit kap.


csoki tökéletes, habár biztos lesz neki sok most, de az elfogy mindenképpen. vegyél neki valami jobbat, milka, lindt, vagy más jobb csokit. ha nem találkoztok karácsonykor akkor add oda egyben szülinapinak is. szerintem hülyén néz ki mikor 2 hete sjárá sután, zokni, bögre, meg ilyen dolgokat adsz. föleg hogy ha esetleg egy hétmúlva szétváltok a bögréd landol a kukában a zoknival együtt. de biztos lehetsz hogy csokit senki nem dob ki.

2011. dec. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Huuh.. jól összejött :D Nem kell túlzásba vinned, meg fogja érteni, hogy most még nem kaphat nagy ajándékokat, pláne hogy te még tanulsz illetve mert nem igazán ismeritek még egymást..


Karácsonyra süthetsz neki mézeskalácsot, mellé pedig adhatsz valami apróságot. Ne legyen hülyeség, kapcsolódhat a hobbijához, lehet egy bögre, telefontok, pc cucc, kulcstartó, sapka, sál vagy ilyesmi, nagyjából látod mije van.. nézz körbe egy Nici boltban.


Szülinapjára pedig süss neki egy tortát, annál több nem kell. Mellé tehetsz egy szép levelet vagy csak írj pár sort emlékül és kész, aztán jön a szilveszter.. :D

2011. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Süss neki mézeskalácsot, v bármilyen sütit, értékelni fogja. Ez egy olyan dolog ami nem hozza zavarba (nem sok pénz), látja h milyen fontos neked, és együtt megehetitek, szóval még azzal sincs gond ha ő nem ad neked semmit.
2011. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!