Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Még messze van a Karácsony,...

Még messze van a Karácsony, de már elkezdeném készíteni az ajándékokat nekik. Ötlet?

Figyelt kérdés

Valami saját készítésűt... Járok ilyen hmm.. technika szakkörre, ott zománcolunk, meg mindenféle varrás-hímzést csinálunk. Ilyesmikre gondolok (nem zománcolás!! :D). Amúgy 11/L

Kéne először is:

5-6 éves unokaöcsémnek

2 Nagymamámnak

Anyának

Apának

Testvéremnek (15/L)

Aztán 2 nagynénémnek

2 nagybátyámnak


Ha fontos, írok akár jellemzést is, mit szeretnek, mit dolgoznak stb.



2012. okt. 10. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha írnál, mi a hobbijuk, mit szeretnek, stb. :) úgy könnyebb tanácsot adni! Egyébként nagyon aranyos dolog a kézzel készítés :)
2012. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyszuloknek hímezz valami terítot. Ha kotni tudsz, akkor koss sapkát, sálat.
2012. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem is árt belekezdeni,nem 5 perc lesz.


Nagymamáknak,nagynéiknek én hímeznék kis terítőt,és belehímezném hogy Boldog Karácsonyt Nagyi.

Testvérednek gyöngyből fűzz nyakláncot,karláncot.

Nagybácsiknak : biztos akad otthon nem kellő fél literes üveg (rendes üveg,nem műanyag).Lemosol róla mindent,festessz rá.

Unokaöcséidnek 100as bolt,apró játék,ugysem értékelik még.

Vagy autó formájú kispárnát varrj nekik,nevüket belehímezve.

Anyukádnak: befőttes üveg,csinálj belőle vázát

Apukádnak:hmm,azon még gondolkodok

2012. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
osztom a második ötletét. Én most álltam neki egy nagy méretű Gobelin-nek. Ha sietek vele, még a héten végzek. Én a kézzel készített ajándékokat prezentálom. Üveg festészet pl.
2012. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

5-6 éves unokaöcsi: szereti az autókat, traktorokat.

Nagymamám (az egyik): Imád túrázni, utazni mindenhova, fényképezni, meg a somlói sütit szereti :D

Másik nagyim: Imád sütni.

Anya: Hát.. szereti a cuki dolgokat, meg a japán cseresznyefa virágot imádja.

Apa: Imád szerelni, számítógépekhez ért nagyon.

Tesó:hát.. szeretne gitározni tanulni, de még nem sikerült neki. (akusztikus gitár)És hát.. imádja a plüssöket, a hörcsögöket és a kutyákat.

egyik nagynéni műtős

másik nagynéni hát.. nem tudok róla semmit írni... óvónő..

egyik nagybátyám: hát... ő is szeret számítógépeket szerelni, informatikus.

másik nagybátyám:imádja a motorokat, van neki vagy 30.

2012. okt. 29. 14:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom unokaöcsédnek, apádnak, nagybátyáidnak, akár te is összeszerelheted, nehezen. [link]

De, ha Budapesten laksz, az üzletek közelében, ellátogathatsz oda, nagyobb a választék, és, gondolom, olcsóbb is. Dísznek is valók. Lehet, hogy későn írtam :).

2012. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem az egyik nagyidnak süss egy mézeskalácsházikót, a testvérednek varrhatnál egy plüss kutyát, az anyukádnak készíthetnél vázát, a nagynénédnek fűzhetnél gyöngyből valami ékszert, az unokaöcsédnek mondjuk faraghatnél fából egy autót a többire most nincs ötletem. De az interneten is vannak olyan oldalak ahol találsz egy két jó ötletet.
2012. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csinálj pet palackból virágot! jó ötletek vannak az interneten, mondjuk nem annyira karácsonyi, de legalább hoz egy kis tavaszt, ha esetleg megsértődnének, hogy palackból, mindenesetre újrahasznosítod, szerintem jó ötlet.
2012. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!