Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak nekem van karácsonyi...

Csak nekem van karácsonyi hangulatom?

Figyelt kérdés
Normális hogy 2012 október vége van és karácsonyi hangulatom van? ^^
2012. okt. 28. 11:23
 1/6 anonim válasza:
Hát annak fényében, hogy esik az eső, szerintem csak neked. Ugyanilyen kivitelben, csak hóeséssel én már sütném a mézeskalácsot, meg izzítanám a szánkómat.
2012. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most éppen az ajándékokat barkácsolom,ilyenkor nekem is van.Jóleső melegség önti el a szívem.Aztán amikor két hét múlva feldobják a díszítést a szomszéd plázában,ahová minden nap be kell mennem,akkor hányingert tudok kapni az egésztől.Gyűlölöm azt,amit csináltak a Karácsonyból.Szerencsére az én kis családomban még meg tudtam őrizni az ünnep melegét.
2012. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem is az van,nyugodj meg ;) már nagyon vároooooom!
2012. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,normális-e,csak azt,hogy az év bármely szakában rám tud törni a karácsonyi hangulat.Ilyenkor meg főleg...Nyár után,mikor a hőmérséklet tartósan 20 fok alá esik,az én szívemben karácsony van.Szerencsére ez nem az ajándékvásárlás és a ház feldíszítésében szokott megnyilvánulni (szeptemberben:)),hanem a karácsonyi béke érzésében.Miért nem lehet egész évben karácsony?:)
2012. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az van. Már a karácsonyi menü is megvan. Nem kapkodom el:D
2012. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pont ez járt a fejemben!
2012. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!