Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan szedjem ki a páromból,...

Hogyan szedjem ki a páromból, hogy mit szeretne karácsonyra?

Figyelt kérdés

Van nèhàny ötletem, de szeretnèk igazàn örömet okozni neki. Szeretnèm finoman kitudakolni, hogy melyik ajàndèknak örülne a legjobban! Ehhez kèrnèm a tippeket! Hogyan tegyem ezt feltűnès nèlkül?? :)

Előre is köszi a vàlaszokat! :)


2012. nov. 14. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, ezt nem november közepén kell elkezdeni, hogy feltünés nélkül menjen...evvel kicsit elkéstél!

Amúgy egy titok van: figyelni kell a párunkra! ;)

2012. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mint ahogy ìrtam, van nèhàny ajàndèk-ötlet, aminek tudom, hogy örülne, nem az okoz gondot, hogy mit vegyek, hanem az, hogy melyiknek örülne a legjobban.

Mivel konkrètan nem szeretnèk ràkèrdezni-hisz akkor oda a meglepetès-, így valami ötletet vàrok valakitől, hogy ő hogyan tudakolnà ki, mivel aratna a legnagyobb sikert?!

A titkot alkalmazom :) Talàn túlsàgosan is, ezèrt vagyok bajban :)

2012. nov. 14. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen figyelni kell:

Én olyan dolgokat adok neki, amiket évközben mondjuk poénból mondott, hogy húúú, nekem kell ilyen poló (vicces polo) meg ez az. Szóval egyáltalán nem nagy értékű dolgok, viccesek. Bár ehhez kell olyan pár, aki nem túl passzív és az apró dolgoknak is örül.


Az én ajándékaim:

- póló, amit kért

- sörszámláló sörnyító

- sörgyorsító

- ici pici bádog doboz (madaras, mert imádja a madarakat), amibe teafiltert tehet (munkahelyre, egyébként zacskóban tartja)


Hasznos dolgok, de nem nagy értékűek:

- láthatósági mellény autóba (azt hiszem kötelező, neki nincs)

- szarvasbőr törlőkendő autóba (hasznos)

- csavarhúzókészlet


Szóval ezek nem teljesen "karácsonyi", meghitt ajándékok, de szerintem jók.

2012. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi, aranyosak vagytok, de lehet, hogy picit fèlreèrthetően fogalmaztam :)

Arra lennèk kìvàncsi, hogy ti hogyan tudakolnàtok ki a pàrotoktól, milyen praktikàval, hogy minek örülne a legjobban? :)

Felírtam egy lapra, hogy mi mindenre mondta azt az idèn, hogy: "húú, nekem kellene egy ilyen!” , de mivel sajnos vèges a keret, csak egyet vàlaszthatok, hàt ez a problem :)

Tippeket szeretnèk kèrni, hogy mikènt puhatoljam ki, melyik az abszolút nyerő?! :)

2012. nov. 14. 16:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát.. hát...

Nem tudod elmondani mi az a dolog? Lehet egyszerűbben tudnánk segíteni.

2012. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pl.: Mikor elmentek együtt vásárolni. Figyelj rá, hogy miket néz meg, mire mondja, hogy de jó lenne stb.


Vagy Te is mondhatod neki, hogy "de jól állna ez neked" és megnézheted, hogy mi rá a reakció. Persze ez mondjuk ruhánál jó ötlet :D


Vagy egy pl egy karóránál tudom még azt a szituácót elképzelni, hogy amikor otthon vagytok Te elkezded magadnak nézegetni az órákat, később odahívod magadhoz, mutogatod Neki is. És ha már ott van, akkor megnézitek a másik nem óráit is. Így egyáltalán nem feltűnő :)



Na, szóval ezek csak példák, ötletek, de bármiről is lenne szó, Én így csinálnám, hogy a legkevésbé se legyen feltűnő :) Fő a természetesség. Ne lássa rajtad, hogy ezt Te ajándékba szeretnéd. Úgy jöjjön fel témába, mintha egy átlagos kérdés lenne és nem lenne vele célod.

2012. nov. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na erre lettem volna kívàncsi! :D

Köszi a segítsèget, valami ilyesmire gondoltam èn is!:)

2012. nov. 14. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!