Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Gáz, ha már most készülődök a...

Gáz, ha már most készülődök a karácsonyra? Kedvenc ünnepem és alig várom már az egész Adventi időszakot. Más is így érez?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 10:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Dehogy!:)) Én ios már korán elkezdek készülni a karácsonyra nekem is a kedvencem. Nagyon szeretek ajándékokat venni. És hogy persze én is kapok ajándékokat :DD
2013. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nem gáz! Sőt!
2013. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem már ajándékokon gondolkodni, és beszerezni őket. :)
2013. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is lekezdtem gondolkodni az ajándékokon... Én is várom, főleg, ha nem lenne ennyi stressz.. Bár az ajándékötletek már megvannak a gyereknek, már csak az árát kellene előteremteni :/
2013. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Neeem:) Pont ma reggel kezdtem el törni a fejem, hogy mit is kellene venni majd a Kiscsibémnek??? (Kislányom 3és fél éves)....szóval csak hajrá!!!
2013. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Nem,nem és nem!!
2013. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem sem az!! Már én is kitaláltam mindenkinek az ajándékot!!!
2013. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Évek óta én is jó előre beszerzem az ajándékokat, már ilyenkor elkezdem. Parfüm, egy jó könyv vagy CD, egy üveg nagyon finom ital, a karácsonyi "nagy-rohanást" utálom, és a háztartási kiadásokat is egyenletesebben terheli...persze nem a friss élelmiszerre gondolok.
2013. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem én is ilyen vagyok:)
2013. szept. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Dehogy is, egyáltalán nem "gáz", ahogy te fogalmazol, sőt! :) Ahogy lejjebb hűl az idő, egyre inkább Karácsony hangulatom lesz, és ez megmutatkozik mindabban, hogy egyre több adventes képet, üvegfestéket, dekorációt készítek. Az ajándékokat most kezdem majd kigondolni, hogy mik is legyenek.
2013. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!