Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mégis mi a fenét adjak anyukám...

Mégis mi a fenét adjak anyukámnak?

Figyelt kérdés

Amikor rákérdezek, azt mondja, nincs semmire szüksége. Ez nem azért van, mert olyan gazdagok lennénk, sőt! De nagyon szeretnék valami szépet, és értékeset adni, ezt most nem az árra értem. De nem tudom, mit lehetne. Ékszert nem hord, könyvet nem olvas, ruhákat nem hordja, amiket kap, háztartási eszközt nem illik karácsonyra. Valamit készíteni szeretnék, meg venni hozzá valamit, de nem tudom, mit. :( Olyan nehéz, hobbijai sincsenek, mert sokat dolgozik.

Ja, és légyszi ne családi fotókkal ellátott bögrét, naptárt stb. ajánljatok, szerintem az elég elcsépelt ötlet már.


2013. nov. 26. 19:17
 1/2 anonim válasza:

Szia.

Én is így vagyok.Anyukám szinte ugyan ilyen.Múltkor közölte,hogy:"Ó egy hálóing milyen jó lenne".Én megörültem erre estére közölte,hogy áhh az se kell neki tulajdonképpen.Én azon agyaltam,hogy mivel az én anyukám is sokat dolgozik láttam egy oldalt ahol gyufásdobozból csinált egy kis fiókos dobozt.Mivel sokat dolgozik gondoltam veszek neki krémeket.Pl.:Arc,kéz krémeket.

Ha gondolod belinkelem az oldalt ahol karácsonyi ötletek vannak.

Láttad már a házi készítésű hógömböt?Vagy vannak olyanok amit blotban megkapsz és egy képet tudsz bele rakni.

Remélem segítettem.

2013. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem valami hasznosat kellene, ne olyat, ami csak porfogó lenne a házban. Szokott valamire panaszkodni? Gondolok ilyenre, hogy mondjuk állandóan elaludja a nyakát (->anatómiai párna), vagy ha több pénzed van, pl. egy jó minőségű matracnak biztos örülne, amivel jobban ki tudná magát pihenni. De ha kisebb összegben kell gondolkozni, akkor esetleg valami kozmetikai terméket venni (arckrém, testápoló). Vagy nem tudom milyen típus, elmenne-e mondjuk egy wellness kezelésre, masszázsra? Egyébként a háztartási eszköz miért nem illő?
2013. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!