Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem gáz karácsonyra ehető...

Nem gáz karácsonyra ehető ajándékot adni? Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 17:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10-esnek:) Az oké,hogyha tudja,hogy valaki imádja, hogyha biztos benne, akkor vehet neki epreset. Amúgy ezzel a kakaómasszással ne áltassad magadat, biztos, hogy senki se szereti, csak jópofa,hogy Mikulás formája van, meg olcsó:D Azon én konkrétan meg szoktam sértődni, mert hogy nem annyira utál, hogy nem hoz semmit, mert ha nem hoz, az tök oké, so annyira utál, hogy direkt kaka izűt vesz, h bosszantson XD
2013. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
A kakaómassza valóban kerülendő és édesség esetében érdemes kihagyni a nagyon megosztó darabokat. Én itt nem az eperkrémre gondolok, hanem mazsolára, marcipánra ami olyan,hogy valaki vagy szereti vagy nem.
2013. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Marcipán *-* :D
2013. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
*szeretem:$:)
2013. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
81%
Csak csokiban tudtok gondolkodni? Lehet venni biopiacon mézet, lekvárt, mézes puszedlit, sőt Te is készíthetsz, vagy finom házi befőttet, szépen becsomagolva,esetleg linzert habcsókot. Bármit, amit jó szívvel ad az ember, és szépen, a tisztaságra odafigyelve készíted el. Jó ajándék még a saját fényképed szép keretben a nagyszülőknek, vagy a szülőknek, esetleg a barátodnak. Kötés, horgolás, kézműves dolgok, minden aranyos ajándék.
2013. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
Attól függ kinek szánod.Az gyermekem az egyik más családos és azt mondta olyan ennivaló vegyek inkább ami kurrens cikk. Amit Ők nem tudnak megvenni. Csokoládét és ruhát úgyis vesznek mikor kell. Igazi téliszalámi,finom egész sajtok,aszalt gyümölcsök ilyeneket.Ezek közül választhatsz.Az idősebb rokonoknak meg megsütöm a karácsonyi kalácsot,úgy ahogy Ők szeretik.
2013. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
87%
Mi (felnőtt testvérek) sütni is szoktunk egymásnak karácsonyra, dísznek való mézeskalácsot, kedvenc sütit, stb. Sosem vásárolunk drága ajándékot, inkább sütünk, készítünk, stb.
2013. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Palee555 válasza:
64%
fejenként a családnak 1 kiló parízer azt annyi :D
2013. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
a fiam és pár barátja is kifejezetten szeretik, ha édességet kapnak akár szülinapra is. Valóban nem kell csak csokiban gondolkodni, viszont szerintem olyat érdemes venni, amilyet amúgy nem venne magának. pl. tábla csokit az ember vesz magának...de óriás táblát nem. Díszdobozost sem. És ha mindezt szépen, díszesen becsomagolod, minden rendben lesz.
2013. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
83%
Én leginkább a házi disznótorosnak örülök a legjobban.
2013. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!