Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mivel lepitek meg Karácsony...

Ti mivel lepitek meg Karácsonykor édesanyátokat, nagymamátokat?

Figyelt kérdés
Azt hiszem,butaság lenne azt kérdeznem,mit vegyek anyukámnak,mamámnak,mert nyilván én ismerem őket,van sejtésem,mi az,aminek örülhetnek,mi az,ami már van nekik,stb.Ezért arra vagyok kíváncsi,Ti mivel lepitek meg anyukátokat,mamáitokat,női rokonaitokat,hátha meríthetnék én is valamilyen ötletet,mert kissé gondban vagyok.Nagyon drága ajándékot sajnos nem engedhetek meg magunknak,mert diákként,szakmámban 15.000 ft-ért dolgozom,de azt a pénz rájuk szeretném költeni.A segítőkész válaszokat előre is köszönöm!
2013. nov. 30. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Anyu különleges szemes kávét kap, hozzá ez szép, "retro" kávédarálót.

A mama egy könyvet kap, és majd valami édességet/kávét hozzá.

2013. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nagymamanak egy uj telefont veszek, mert a Nokia3410 mar nagyon cikis. :D Valamint csinalok neki egy parnahuzatot, amire ravasalok 2 kepet, az egyik gyerekkori es egyutt vagyunk rajta, a masik friss, es szinten ketten vagyunk rajta. Rairom neki, hogy "a szeretet nem valtozik" :)

Anyukamnak csak praktikus ajandekot lehet adni, mert a tobbit nem ertekeli sokra. Igy valoszinuleg savlekotot kap, meg megcsinaltatom a bojlert. :D

2013. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát anyumnak+apunak együtt veszek,egy órát,mert ami a konyhában van,mindig késik és nagyon idegesít már :D

tőlem a mamák külön semmit nem kapnak,de a családtól:

mama1-törülközők

mama2: aszalt gyümölcs

2013. dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó tippeket adtok,ötletesek,egyik jobb,mint a másik :) Köszönöm,felszavaztam mindenkit!Remélem,azért jön még pár válasz,kíváncsi vagyok:)
2013. dec. 1. 10:07
 5/7 anonim ***** válasza:
anyának egy botmixert veszek, mamának pedig sütemény recept könyvet, új sütiformákat, sok-sok pudingport és még talán egy kis édességet :) nagyon-nagyon szeret sütni :)
2013. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyukám fényképalbumot kap, melybe az összes képet rendszerezve beleragasztom, ami egy dobozba van elpakolgatva.

Nagymamám fényképkeretet kap az unokák képeivel.

2013. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dinnyelove válasza:

Anyunak sálat vettem a kedvenc színében, meg ő szereti az ilyen illatszereket, ezért illóolajat is kap. Ezen kívül még egy gyömbéres szappant keresek neki mert az szintén a kedvence.

Mamámnak nem szoktam külön ajándékot venni mer családostul adunk neki. :)) Ja, és szerintem ha sütsz nekik valamit, annak biztos nagyon örülnek majd. Sajnos én anyának nem tudok sütni mert csak karácsony után lesz műtéte (epeköves) de lehet a nagyimnak sütök valami finomságot. (Édesszájú a nagymamám) :D

2013. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!