Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra? 13/L

Mit kérjek karácsonyra? 13/L

Figyelt kérdés

Tudom millióan feltették elöttem ezt a kérdést. Van telom (s2) szoval az nem kell. Laptopot nem használok(bár van) . Valami egyszerűt szeretnék 30.000 alatt. Könyvet nem kérek az van. Valami olyasmit szeretnék amit nem 3 napig tudok használni. Zene lejátszot nem kérek arra jo a mobilom

Hülye válaszokat nem kérek.


2013. nov. 30. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretetet, békét, nyugalmat, együttlétet a családdal.
2013. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szegény kislány...

A karácsony nem az ajándékokról szól! Az 1. válaszolónak igaza van. Tudom, a mai világban már csak az ajándékokról szól az ünnep... A szülők manapság eléggé elkényeztetnek...

Esetleg hasznos ajándék lehet valami ruhanemű... (blúzok, pólók, nadrágok, pulcsik, cipők...) azt ki tudod használni. Vagy valami szép ékszert... (egy szép nyakáncocska, fülbevaló, gyűrűcske, medál) ha ezeket viseled eszedbe juthat az, akitől kaptad és szép emlék lehet később... Vagy annyi mindenre van szükséged év közben... Gondolkodj, hova mész nyáron... pl. ha sátorozni mész és nincs sátratok kérsz egy sátrat...

vagy ha szeretsz síelni kérhetsz sífelszerelést...

vagy ha szemüveges vagy kérsz egy új szemüveget, ha amit viselsz már régi és a dioptriád már megváltozott...

2013. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pénzt és ha látsz valamit akkor azt megveszed vagy gyűjtögetsz :3
2013. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van hobbid? Ha nincs akkor csináld azt amit én: kérj gyöngyöt,gobelint,hímzőkészletet,ha szeretsz rajzolni akkor ahhoz eszközöket,vagy ha szeretnél valami kisállatot pl. hörcsög,tengerimalac.
2013. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dinnyelove válasza:
Sia! Én egy könyvet kérek ami érdekesnek tűnik. Ha szeretsz olvasni interneten meg tudod nézni a könyveket. Én ezen kívül parfümöt kérek, mert az mindig jó szerintem. Aztán pénztárcát mert a régi elszakadt. Nézd meg nincs e valami hasonlóra szükséged. Még esetleg ruhákat, sminket amit ugye tudok több ideig hordani, használni. Szerintem jó ajándékok még a sütiskönyvek ha szeretsz sütni. Meg ékszerek is jók lehetnek. Van valami hobbid? Mert mondjuk ahhoz valami cipőt vagy ruhát is lehet. Ha fotózni szeretsz mondjuk fényképezőgépet, vagy az év fotói könyvet. Ha valami tantárgy érdekel mondjuk fizika vagy nyelv akkor azokkal kapcsolatos könyvek, filmek is vannak. Remélem tudtam segíteni! :)) 13/L
2013. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!