Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok a karácsonyt?

Várjátok a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Mindjárt itt van :)


Én már nagyon várom, filmeket nézek addig is. Advent 1. vasárnapja. Ilyenkor a hírekben mindig a karácsonyról van szó. Aztán a suliba hétfőnként a közös gyertyagyújtások.

Szeretem, hogy sötétben megyek a suliba meg sötétben jövök, olyan hangulatos. Összejön a család karácsonykor, beszélgetések, evés, ivás. Szerencsére nem szoktak lenni veszekedések. Csak kár, hogy gyorsan elmegy az a 3 nap.

Már nagyon várom :)



2013. dec. 1. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem várom.

A nagyszüleim már nem lelik örömüket a karácsonyban, megunták az évek során. A szüleim állandóan veszekednek, én pedig nem kapom meg azt, amit szeretnék, pedig még pénzbe sem kerül. A szerelmemet kérem karácsonyra. Nem érdekelnek a fa alatt az ajándékok, nem érdekelnek a csillogó ünnepi fények, a gyertyagyújtás. A karácsony elvesztette igazi jelentését, pedig még gyermekkoromban milyen szép is volt! Főleg, amikor a hó esett, de már az sem. A gyertyagyújtásra sem megyek, mert mindig csak leégetnek. Azért koszorút azt csinálunk, és reménykedek benne, hogy visszatér még egyszer a karácsonyba vetett hitem.

20/L

2013. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én várom a legjobban a világon *-* :)
2013. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem és nagyon várom már .:) Jó , hogy nem csak az van hogy mindenki megkapja az ajándékát aztán kész , hanem jó amikor együtt feldíszítjük a fát meg a házat , amikor a fa körül az egész család énekel és beszélget majd elmegyünk mindenfélét enni közösen .:) Meg persze az is jó hogy nincsenek veszekedések . :)
2013. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1. Megértelek teljes mértékben. Ha az ember egyedül van, akkor nem szép az ünnep, de hidd el nekem, hogy még nagyon sok szép karácsonyod lesz. Nekem eddig életemben nagyrészt borzalmasak voltak, mindig azt vártam hogy elteljen, inkább még dolgozni is mentem, vagy egész nap takarítottam.

2007-től 2012-ig egy rémes időszakom volt.

Az első "újra szép" karácsonyom most lesz, mert megtaláltam a szerelmet. Igaz, hogy éveket kellett rá várni, de a lényeg, hogy megtaláltam. Tiszta szívből kívánom, hogy te is találd meg minél hamarabb, és hidd el, hogy még nagyon szép karácsonyod lesz!

2013. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Remélem én is megismerem a szerelmemet nemsokára


F/18

2013. dec. 2. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!