Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Most volt karácsonyi húzás,...

Most volt karácsonyi húzás, és én fiút húztam. Mit vegyek neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
15 évesek vagyunk, és ugye szeptember óta járunk gimibe egy osztályba. Szóval alig tudok róla valamit.. annyit csak, hogy vízilabdázik,mindenféle zenét hallgat, jól néz ki :D meg elvileg ilyen gazdagok, szóval elég sok mindene van. Ja és olyan 1500-2500 között lehet költeni. !! :)

2013. dec. 3. 17:01
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Emlékszem mikor nálunk volt ilyen, mekkora bajban voltunk:-) én ha a helyedben lennék, csinálnék egy kisebb ajándék csomagot, csokival, valami különlegesebb édességgel, sós valamivel és h személyes is legyen egy kicsit keresnék neki valami vizilabdás dolgot.Vagy úszószemüveget:-)kicsit puhatolj ki róla még valamit!

2013. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Időközben jobban megismertem és.. hát ez egy bunkó beképzelt.. valami olyan ajándékötlet amit valójában megérdemelne?
2013. dec. 13. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy pofon?
2021. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!