Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Vennétek olyan ajándékot,...

Vennétek olyan ajándékot, amire azt mondta a párotok, hogy NEM KELL?

Figyelt kérdés
Nem a legujabb a telefonja-3-4 íves, multkor emlitette, hogy kellene neki egy Nokia, gombos- ma kinéztem hivtam,h akkor kap telefont,h jo-e lesz. De neki Nem kell. Én ezt nem értem... Persze megbeszéltük, hogy jön a baba, meg nem kell drága ajándék meg stb. De az a telefon böven belefér.
2013. dec. 5. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért mondta, hogy nem kell... Ha csak a pénz miatt, mert sajnálja magára, akkor megvenném.

Ha tényleg nem kell neki, akkor nem.

2013. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kim Bo Mao válasza:
Igaza van az előttem szólónak, még annyit hozzátennék, hogy lehet, hogy majd saját maga akarja kiválasztani milyet vesz. De ezt neked kell érezned, hogy hogy mondja a Nem kell-t. :)
2013. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ne vegyél olyat, amire azt mondja, hogy nem kell. inkább valami meglepetés legyen, egy telefonnak annyira nem örül az ember. saját tapasztalat, komolyan minden évben azt veszi a barátom már 7 éve, amire azt mondom, hogy "nem kell" és így sajnos nem is igen tudok örülni a tőle kapott dolgoknak...

ha közös a kassza akkor amúgy is tök mindegy, hogy te veszed meg, vagy ő azt a telefont, kapjon inkább olyat, amire nem számít és ami meglepi!

2013. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!