Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 45 éves kolléganőnek milyen...

45 éves kolléganőnek milyen ízléses ajándékot javasolnátok?

Figyelt kérdés
Minden évben kihúzzuk valaki nevét karácsony előtt, akit megajándékozunk. Már többször húztam ugyanazt az embert, és elfogyott az ötletem, hogy mit vehetnék.

2013. dec. 10. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valami különleges desszert egy szép dobozban.

Egy izgalmas regény vagy önismereti könyv.

Finom ital egy szép táskában.

Valami bizsu, sál.

Esetleg kézműves dolgok pl.: fonal, filcanyag, ragasztó stb.

Vagy te is készíthetnél neki valamit, gondolok ilyenkor egy szép képre (ha tudsz festeni vagy rajzolni)

Vagy egy 2014-es naptár.

Parfüm.

Egy jó DVD, CD.

Karácsonyi díszek, dekorációk.

2013. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Többször húztad már? Nem lehet, hogy szórakozik veletek, és minden évben csak az ő neve van felvésve a papírcetlikre?
2013. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hányan vagytok? Csak mert #2-által poénból írtban van valami, nem túl nagy a valószínűsége, hogy valakit többször húzol...:)

Valamit egyébként írhatnál, mit kell tudni az illetőről. Amit #1 írt, szerintem jók, csak tipikusan "közhelyesek", de életkor és nem ismeretéből tényleg csak ennyit lehet...

2013. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha szeret főzni valami főzéshez való dolog, pl. fűszertartó, wok, késkészlet, szakácskönyv
2013. dec. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!