Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor lesz a születésna...

Karácsonykor lesz a születésnapom és úgy nem szeretem, h nekem együtt kell ünnepelnem ezt a két ünnepet. Olyan kiszúrásnak érzem a sorstól. Van még valaki így ezzel?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék sokan vannak-e akik karácsonyi születésűek és hogy ez mennyire zavarja őket, esetleg szeretik-e, örülnek neki, hogy így alakult..
2013. dec. 13. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem januárban van a szüli és a névnapom is, nem érdekel különösebben, nem vagyok anyagias..
2013. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
te jó isten...valaki AIDS-en születik, na az kiszúrás. Sőt van olyan ország is ahol annyi a fizetés mint a te zsebpénzed. Szerintem örüljél hogy annyi a problémád "-.-
2013. dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az öcsém is pár nappal karácsony előtti, és ő sem annyira szereti, de nincs különösebb gondja vele
2013. dec. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, az még rosszabb, ha karácsony van, születésnapod van és ráadásul Ádámnak vagy Évának hívnak.


Én szeptemberi születésű vagyok, novemberben a névnapom, és decemberben a karácsony.

2013. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló, azért a te "beosztásod" klasszisokkal jobb..amúgy szerencsére nem vagyok Éva, bár nagyanyám állítólag akarta volna..:/


És nem az anyagiasság miatt mondom főként - bár ha te is azt látnád, h mondjuk a testvéred pl többet kap szülinapjára csak azért mert ő nem karácsonyi nem tudom hogy esne neked - hanem a fő bajom vele az, h kb mindenki elfelejti, ha eszükbe is jut vmi ilyesmit mondanak, h: Boldog karácsonyt, ja és neked még boldog szülinapot is (úgy mellékesen), szülinapi partit sem tarthatok, tortám se volt soha..és még sorolhatnám...

2013. dec. 14. 12:36
 6/9 anonim válasza:
Az én barátnőmnek karácsony előtt egy héttel van a szülinapja, és 23-án a névnapja. Őt nem zavarja, de én azért figyelek rá, hogy külön-külön ajándékot kapjon mindegyik alkalomra, és aznap is köszöntöm fel, nem vonom össze a karácsonnyal. Nem tudom, a többi rokona/ismerőse hogy intézi ezt, de panaszkodni még nem hallottam emiatt.
2013. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én karácsony előtt pár nappal születtem és engem egyáltalán nem zavar. Sőt, szeretem is :)
2013. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kislányom 20-án született. Ő még nem tudja( 3 éves), hogy ez nem jó. Mert pl. szüleim is örülnek neki, hogy " egy kosszal" le van tudva mindkettő... :( Nemcsak az ajándékok miatt, de pl. neki nem lesz szülinapi bulija, szülinapi ajándékok, stb, mert nagyon húzós az év vége.. :( Bár tavaly kapott egy tortát, de sem idő, sem az anyagiak nem olyanok, hogy külön lehessen ünnepelgetni...

Ráadásul neki decemberben van a névnapja is, mikulás előtt :(

2013. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rokonságukban van aki karácsonykor született, gyerekkorában mindig pár nappal utána ünnepelték meg neki, a karácsonyt külön tartották. Szerintem egy jó megoldás! Így a szülinapos érzi, hogy az az ő napja.

Van rokonunk, aki Szilveszterkor született, Szilveszter a keresztneve is. Ő imádja, hogy nagy bulikkal ünneplik a születés és neve napját! :-)

2020. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!