Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 12 éves kislányának karácsonyr...

12 éves kislányának karácsonyra milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés
A szülei nagyon prűdek, így szépségcuccok nem lehetnek. Ruhája állítólag van elég, bár úgy vettem észre, olyan kis használtabbak. Mikor rákérdeztem, hogy ruhát kér-e a válsz nem volt. Kérdeztem, hogy mit kérne, az volt a válasza, hogy nem tudja, és nem azért mert annyi mindene van, hanem, (szerintem) mert annyi mindenre vágyna. Úgy 5-8 ezer körül kellene valami jó ötlet. Esetleg könyv is szóba jöhet. Milyen témájút szeretnek olvasni ebben a korban? A Harry Potter-t elolvasta, nagyon tettszett neki.

2015. nov. 22. 22:31
 1/9 anonim válasza:
22%

ilyen korban iroszer minden mennyisegben

konyveknel ha olyan akkor a vegzet ereklyei ha nem ak nagyon jo az ikerpar titkos naploja vagy fantasybol annyi idosen kedvencem a a fairy oak

de pl visszafogott karkotok orak is jo ajandekok

2015. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Könyvet bármikor bárkinek lehet, az nagyon hasznos és jó.

Lehet DVD-t venni neki (akár a Harry Pottereket is, ha nincs még meg)

Vásárlási utalvány (ruhaboltba), mert akkor nem neked kell dönteni, mire lenne szüksége, vagy milyen az ízlése

Én csak magamból tudok kiindulni persze, lehet, ez ma már nem igaz (én 30 éves vagyok, tehát "öreg" :D), de én pl. 12 évesen még a játékoknak örültem a legjobban, például vannak lányos legók, amiket imádtam, vagy a plüssöket

Kis édességet (csoki, bonbon, forrócsoki-por), ha nincs valami ilyesmivel kapcsolatos allergiája.

2015. nov. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ŰHa odavolt a Harry Potter ért akkor vedd meg DVD-n pont 8 ezert ft tudod megvenni mind a 7részt.
2015. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is 12 éves lány vagyok.

Én örülnék: könyveknek pl.:Szent Johanna gimi,Hűvösvölgyi suli,Időfutár.Vagy fülbevaló,napló,esetleg körömlakk.

Remélem segítettem.

2015. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Harry Potter DVD, Harry Potter kiegészítő kötetek, bizsu, Lányok Nagy Könyve, Lánynak lenni csúcs! (Utóbbi kettő könyv.)
2015. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

-Esetleg titkos napló? Vannak különféle jelszavazható, lakatolható, láthatatlan tollas verziók is.

-Most nagyon divat a Violetta c. sorozat és az azzal díszített dolgok. Nem tudom azt szereti-e a kislány.

-Társasjáték pl.: [link]

-Karkötő készítő készlet, gyöngyfűző szett


Illetve nagyon ajánlom a Crayola termékeket, mert kreatívak és az alkotásra ösztönöznek. Az áruk általában nem olcsó, de azért nézz utána, mert tényleg nagyon jók vannak. :)

[link]

2015. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Könyv:

-Időfutár

-hűvös-Völgyi suli

-szent Johanna Gimi

2015. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt írtam mint a 4., pedig nem olvastam el a kommenteket! :-)
2015. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az Időfutár-sorozat tényleg nagyon jó, én is szeretem, pedig rég elmúltam már 12 ;)
2015. nov. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!