Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kézzel készült ajándékot...

Kézzel készült ajándékot fiúnak, mit, milyet?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal és a legtöbb dolgot ami eszembe jutott már elhasználtam, idén megbeszéltük, hogy kézzel készített ajándékot adunk egymásnak, de nem találtam semmi használhatót a neten .. valaki ötlet?

(18 éves, imád kajakozni, úszni, a filmeket, angolul tanul, nem egy romantikus alkat)



2015. nov. 26. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a ferjemnek mappát es ugyanolyan tolltartot keszitek karacsonyra. A mappa alapja kemenypapir, es polar anyaggal fedem be. Egyszeruen csak meretre vagom es pelenkaoltessel korbevarrom. A tolltartot pedig ugyanigy, meretreszabas es korbevarras. En emblemat is varrok ra, azt a vegso korbevarras elott ravarrom a polarra. A mappanak a belso oldalat 2 kulon anyagbol kedzitem
2015. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(folyt.) ... keszitem, ott nem varrom ossze, hogy a fuzet hatulja belehelyezheto legyen. A tolltartora pedig kis pantot teszek, amibe a fedele belehuzhato.
2015. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Köss neki egy sálat.
2015. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mark990728 válasza:
Süss neki egy sütit vagy tortát és krémmel vagy valamivel feldíszíteni
2015. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sál ha tudsz kötni

Villanykörtéből pingvin

karkötő ha hord ilyet (szőtt/fonott kedvenc szín/minta/ név)

Karácsonyfadísz( kedvenc focicsapat/ sport/filreszlet stb. ráfestve) alap gömböt kézműves boltban találsz

Naptár saját fotókkal

2015. nov. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkliinek az ötleteket, ment a zöld kész. naptárat már kapott, sálat meg én kaptam tavaly amit ő kötött, de a karötő és a mappa ötlet tetszik :)
2015. nov. 27. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!