Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a 13 éves fiú...

Mit vegyek a 13 éves fiú osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Szóval az osztályba húzás volt, és egy olyan fiút húztam, akiről kb. annyit tudok, hogy imádja a pizzát és a limuzinokat. Szeret sportolni, bár konkrétat nem tudok. Az értékhatár 1000 forint, de igazából szerintem mindegy.

Valami javaslat, mit vegyek neki?


2015. nov. 27. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

MOST KOMOLYAN? Több 1000 ilyen kérdés van, ennyire nem lehetsz lusta, hogy ne nézd meg őket! És nehogy azzal gyere, hogy megnézted, de egyik sem jó, mert akkor azt kell hogy mondjam, Neked se tudunk mást írni!

Vagy nem igaz, hogy ennyire nem-kreatívak a mai emberek!

2015. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz, de nincs szükségem a kioktatásodra. És tudod mit? 'megnéztem, de egyik sem jó'. Kb az összes ilyen kérdéshez az van írva, hogy csoki meg bögre. Ezek szerint te sem vagy annyira kreatív, hogy bármit is írj, ami nem leszólás. Egyébként meg ha érdekel, bár nem kötelező tovább olvasnod, már csináltam egy pizza alakú kulcstartót fából. Bár ja, lehet nem vagyok elég kreatív... Na jó, én ezt itt befejeztem, és nem sértésnek szántam a soraimat.
2015. nov. 27. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!