Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit veszel a gyerekednek...

Mit veszel a gyerekednek karácsonyra? Kér drága dolgokat? Hány éves?

Figyelt kérdés
hol veszitek meg?

2015. dec. 9. 15:39
 1/9 anonim válasza:
98%
Én gyerek szemszögből írom, 16 évesen. Nem kérek semmit, én sem veszek semmit. Nyilván rokonok innen onnan hozzámvágnak egy egy csokit, vagy meleg zoknit, de nálunk úgy szól a szerződés, hogy "inkább semmit, mint hülyeséget." Összeülünk, fát díszítünk, teázunk, beszélünk, aztán megy mindenki a dolgára
2015. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Etetőszékes babát kért a kisfiam. Elég drága igen, fel nem foghatom mi kerül rajta ennyibe. 4. Helyi hiperben vettem
2015. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
star warsos legót kért az egyikük, nagyon drága, nem értem mi kerül abba a kis dobozba 14 ezerbe. A kicsi szerszámkészletet kért, ez nem volt drága, 4 ezer körül volt egy igen komoly, hangokat is kiadó készlet. Mellé kap még egy Olafos mamuszt
2015. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

4 éves! A nagy része már meg van, mivel most volt a szülinapja, és úgy vásároltunk,hogy akkor már karácsonyra is. Nálunk az a "divat",hogy mindenki odaadja a pénzt, csak vegyük meg mi. A legdrágább eddig 7 ezer forint, de még nincs meg mindenki nevében. A legtöbbet Auchan-ban, Tesco-ban vettük.

Tavaly tűzoltóautós ágyat kapott, az 100 ezer forint volt.

2015. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Lego duplot veszek a fiaimnak, mert imádnak építeni. Mivel az újfajta készletek nem tetszenek, és szerintem aránytalanul drágák is, Jófogáson szoktam vásárolni, szép újszerű készleteket (hibátlanul, dobozban) a régebbi típusokból. Nagyon szépeket lehet kifogni nagyon jó áron.
2015. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

Nálunk nincs ajándékozás, elmegyünk egy étterembe vacsizni, sétálunk, játszunk, akármi. Jól érezzük magunkat együtt, nálunk erről szól a karácsony.

Tárgyakat meg akkor veszünk amikor tényleg szükség van rá.

2015. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
95%

4 éves lányunk van. Amit kap: kirakó, társas, könyv, színező, bélyegzőkészlet. A kirakó Jégvarázsos, most az a kedvenc.

Neten rendeltem mindent.


Igen, kér drága dolgokat, de csak fellángolás-szerűen.

2015. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
76%
A fiam(15) konkrétan nem kért semmit, de már több hónapja egy PS4-ről álmodozik. Megvettük neki a PS4-et és hozzá 5 játékot. Aztán eszembe jutott, hogy az ő szobájában pici a TV és azon nem túl jó játszani, úgyhogy van még egy köröm a Media Marktba, veszek neki még egy TV-t, 100 cm körülit.
2015. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

6 éves Fiam van

tőlünk kap egy lego obi wan kenobit,ez 8 ezer volt

egyik Déditől egy angry birds star wars ágynemű garnitúrát,7 ezer volt

Egyik Mamáéktól egy Keresztszülőtől közösen egy lego grievous tábornokot,ez 12 ezer volt meg egy star wars angry birds puzzlet,ez akciós volt,2X90 darabos,800 ft volt

a másik Déditől pénzt fog kapni,majd veszek belőle valamit,a fentiekből kiderült,hogy valami star warsosat

Másik Mamától nem tudom mit kap.nála előfordul,hogy Karácsony előtt két nappal felhív,hogy mit szeretne a gyerek,és akkor még rohangálhatok megvenni,vagy nem kérdez semmit,csak vesz valamit

hogy hol veszem meg:hipermarketben,játékboltban

természetesen szeretne nagyon drága dolgokat,de nálunk limit van,hogy max. milyen értékben vehetnek.nem akarunk elszállni

2015. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!