Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a legjobb barátnőmm...

Mit vegyek a legjobb barátnőmmel karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából fogalmam sincs hogy mit vegyek neki teljesen tanácstalan vagyok, mindig azt mondja hogy ne koltsek rá sokat de ez lesz ugymond az első kozos karácsonyi és szeretnék egy jó kis ajándék csomagot adni. Igazából ő mindent szeret mert a legkisebbnek is nagyon örül, de azért szeretném meglepni szoval szokta magát sminkelni de nem nagyon, imád öltözködni mindig új ruhákat szeretne, fantasztikus személyiség talán a legjobb ember akit ismerek sőt biztos. Szoval tudom hogy kevés infó de nagyon meg koszonom a segitseget!:)


2016. nov. 2. 11:07
 1/3 anonim válasza:
Szia!Szerintem vegyél neki ajándékutalványt mondjuk a kedvenc ruhaboltjába,vagy esetleg egy saját tervezésű nyakláncot,barátságkarkötőt,vagy süsd meg neki a kedvenc sütijét mellé!:) Vagy esetleg egy ilyen fürdőcsomagot,pl. a Lushnak is vannak ilyen 3000ft körüli,de a BOMB cometicsnál is rengetek szuper van.Ha esetleg az ilyeneket is szereti:D Ha meg valami olcsóbbra gondolsz,akkor készíts kollázst a képeitekből,vagy egy videót,annyi minden lehetőség van!:) Remélem azért tudtam segíteni!:D Minden jót.
2016. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első vagyok,bocsi a helyesírási hibákért,de siettem.
2016. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!😊😊
2016. nov. 2. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!