Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Segítség! Mit adjak a barátomn...

Segítség! Mit adjak a barátomnak Karácsonyra? 14/L

Figyelt kérdés
Mit adjak neki?Egyáltalán adjak?Ő fog adni nekem valamit?Vagy nem kell ezzel foglalkoznunk?Karácsonykor lesz négy hónapja,hogy járunk.Szereti a késeket és a rock zenét.Gondoltam arra,hogy veszek neki valami menő kést vagy együtteses pólót vagy készítettek neki bögrét vagy párnát a közös képünkel.De sajnos egyikre sincs lehetőség itt,ahol lakom.Kérlek segítsetek!

2016. dec. 7. 17:00
 1/7 anonim válasza:
Interneten nem tudsz rendelni ilyeneket? (pl amit írtál, képes bögre)
2016. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.Szüleim nem tudom mennyire örülnének ennek.Azt mondják,hogy ez csak gyerek szerelem.Lehet,hogy az,de mi tényleg nagyon szeretjük egymást.Azt elfelejtettem írni,hogy nem szoktunk egymásnak ajándékokat adni,egyszer adtunk egymásnak karkötőt,hogy arról emlékezzünk a másikra,ennyi.
2016. dec. 7. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Párnát meg bögrét ne már, az olyan gáz...
2016. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Már miért lenne gáz? Nincs megjelölve, h ez az ajandek gaz, az meg nem.. attol fugg minden h minek orulne.. uccsora ne hallgass, biztos csak irigy! Am meg karacsonykor igenis illik megajandekozni a szamodra fontos embereket. Es az tok mindegy h gyerekszerelemrol van-e szo vagy nem. Rendelj netrol, vagy utazz be hozzad kozeli varosba ahol vannak boltok. Egy sima pulcsi is jo lehet ha passzol a stilusahoz, akkor biztosan hordana..
2016. dec. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A Bernd Storck is kapott bögrét...



(csak nézett)

2016. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is a barátomtól párnát kapoj amit ő varr nekem a kedvenc dolgommal (unikornis) én meg egy varrás mentes szivecskés párnát fogok neki adni csokival meg valami mással! A párna viszkok fruzsi videójából van!
2016. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Már megvan az elképzelés,hogy mit adok,már csak megkell valósítani.Szeretek rajzolni,szóval lerajzolom neki az egyik közös képünket. :)
2016. dec. 9. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!