Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen idézetet írjak nevelőap...

Milyen idézetet írjak nevelőapumnak a karácsonyi ajándékra?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. "Becsúszott gyerek" voltam, anyukám még csak fél éve járt a vér szerinti apámmal, amikor megfogantam. Anyukám mindenképp meg akart tartani, először apám is vele maradt, de aztán a születésem előtt pár hónappal kapott egy külföldi munkalehetőséget és azóta Angliában él. Sose találkoztam vele, anyu szerint ő el akart zárni minden kapcsolatot, mert így könnyebb neki érzelmileg elvonatkoztatni, hogy van egy lánya.


Szóval a vér szerinti apámat soha nem láttam, viszont kaptam helyette egy csodálatos nevelőapukát. Tisztára olyan, mintha az édesapám lenne, mert 3 éves korom óta ismerem, nem is emlékszem, milyen volt nélküle. Nagyon szeretjük egymást, apa-lánya kapcsolat van köztünk, ő tanított meg csomó mindenre, úgy félt mintha a saját lánya lennék, rengeteg közös programunk van. Anyával is nagyon jó a kapcsolatuk szerencsére, már 10 éve házasok.


A lényeg, hogy most azt találtam ki karácsonyra, hogy mivel pont 12 éve él velünk, készítek neki egy saját fotókból összeállított falinaptárat, amin a közös képeink vannak az elmúlt 12 évből, minden hónapra egy-egy év. Szerencsére sokat fotózunk és minden évből találtam jó közös képet. Minden oldalra lesz idézet is, ami a képhez illik, ezek nagyrészt viccesek. De a naptár elejére, a borítóra szeretnék tenni egy komolyabb idézetet, ami arról szól, hogy őt igazi apukámnak tekintem, hogy nem a vér számít, hanem az idő amit együtt töltöttünk és a sok közös pillanat, stb., szóval értitek, ilyesmi témában keresek egy szép, kedves idézetet.


Esetleg valaki ismer ilyet? Lehet könyvből, filmből, netről, de ha valaki tud magától írni egy szépet, arra is nyitott vagyok. :D


Köszi szépen előre is.


15/L


2016. dec. 17. 00:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmilyet!

Ha a kérdésed te fogalmaztad, akkor nincs szükséged mástól lopott szavakra, írjad a te gondolataidat!

Nekem legalábbis az ő helyében sokkal jobban esne ez a megoldás.

2016. dec. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!