Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nektek miről szól a karácsony,...

Nektek miről szól a karácsony, csak együtt vagytok vagy ajándékoztok is?

Figyelt kérdés
Én mindig megajándékozom a szeretteimet. Fura az olyan család ahol ez nem "divat".
2017. dec. 1. 23:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
is is
2017. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Épp hotelszobát keresek, hogy megússzam ezeket.
2017. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
84%

Én úgy a kettessel értenék egyet... :D

Mi csak úgy elvagyunk...


Számomra legalábbis semmi különlegeset nem jelent ez a nap (se semelyik ünnep).

Értem én, hogy elvileg a szeretet kinyilvánítására van ez az ünnep, de nekem ez csak úgy jön le, mintha kötelező lenne kinyilvánítani a szeretet, és az úgy nem az igazi...

2017. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb nyílván az hogy együtt legyünk de ajándékozás is van, igaz ez a része nem hangsúlyos annyira.
2017. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden olyan mint egy átlagos családban, de ajándékok nélkül. Mikor eljutottunk arra a pontra, hogy nem tudtuk mit vegyünk a másiknak, vagy csak muszájból vettünk, akkor inkább úgy voltunk vele, hogy abbahagyjuk.
2017. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Mi nem nagyon ajándékozunk. Amíg még gyerekek voltunk mindíg volt valami, moat csak jelképes dolgokat adunk (pl én minden évben határidőnaplót adok anyukámnak mert azt tényleg használja is). Viszont ilyenkor 1-2 napig együtt van a kiscsalád, társasozunk, együtt sütünk, filmezünk, ilyesmi.

Nekem az a fura, hogy sokan ilyenkor egy havi fizetésüket elköltik ajándékokra (ami vagy jó vagy felesleges lesz az ajándékozott számára), karácsony előtt azon stresszelnek, hogy kinek mit vegyenek, ha valakinek nem tetszik az ajándéka akkor megy a sértődés, és arról szól az ünnep, hogy vajon kitől mit fog kapni. Pedig a legfontosabb az együtt töltött idő lenne.

2017. dec. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
mi már csak nagyon apróságokat veszünk, ami úgyis kéne, pl. egy különlegesebb kávé vagy ilyenek.
2017. dec. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos nálunk "muszáj" ajándéjozni :/ Bárcsak ne kéne, sokkal jobb lenne minden.
2017. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Elutazunk es mashol unneplunk ajandek nincs helyette sokat turazunk es beszelgetunk
2017. dec. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem mindig keves munkam volt karacsony kornyeken szoval nem tudtam venni nagy ajandekokat.

Tavaly a felesegemmel elmentunk karacsony korul termalfurdobe. Iden max egy kis ajandektargyat veszek neki mert jelenleg orulok ha nem fogok minuszba menni.

A lenyeg h ezt a karacsonyt is egyutt tudjuk tolteni mert tavaly mikor meg nem voltunk hazasok akkor az se ment egyszeruen hogy elutazzon hozzam karacsonykor.

2017. dec. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!