Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Valami jó ötlet egy fiúnak...

Valami jó ötlet egy fiúnak mikulásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy tudnátok e valamit ajánlani hogy anyumék mit vegyenek a barátomnak mikulásra.

Igazábol mi nem akartuk ezt annyira eroltetni mert mar nem vagyunk kicsik, de én kaptam ajándékot már így előre mikulásra a szüleitől. A karácsonyi ajándéka már megvan, azt nem akarom hogy most kapja meg mert akkor meg arra nem lenne otletunk.

De erre semmi ötletem

Segítsetek légyszii



2020. dec. 3. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túlgondolni. A tipikus mikuláscsoki, édesség, mandarin, mogyorófélék különböző arányú válogatása mindig beválik. Szerintem. Max még hozzá lehet tenni valami apróságot, pl valami jópofa kulcstartót, egérpadot vagy ilyesmit, de ez már csak extra. Végeredményben úgyis csak a gesztus számít szerintem
2020. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!