Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Gáz ha már a héten odaadom a...

Gáz ha már a héten odaadom a gyerekeimnek a mikuláscsomagokat?

Figyelt kérdés
2022. nov. 20. 14:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem a kérdező gyerekei őrületbe kergették a kérdezőt a mikulással ezért gondolkodott el ezen. Bár ezért is ő a felelős, én a gyermekemnek december 1 előtt nem hozom fel a Mikulàs témàt. Nincs is eszében.


De nem értem azokat akik már szeptemberben a Mikulással fegyelmezik a gyermeküket aztán csodálkoznak ha ilyenkor már nem bírnak vele.

2022. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
15%

A kérdés úgy szólt, hogy odaadhatod e a gyerekeknek a miki csomagot.

A helyzet a következő:

A csomagot oda adhatod, de megkell nekik mondani, hogy kibontani hem szabad, majd csak 6.- án.

Tavaly én is megvettem a párom szülinapjára egy szép ruhát még Áprilisban, mert akkor épp levolt akciózva.

Felvenni viszont csak Augusztus 23.- án vehette fel, mert akkor van a szülinapja.

Nagyon izgúltam mondjuk, hogy akkorára ne hízza ki, de szerencsére nagyon jó az anyagcseréje.

2022. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
20%
Egyáltalán nem gáz. Nehogy már egy naptár mondja meg, hogy mikor ajándékozhatunk. Az inkább gáz, hogy sokan csak az ünnepnapokon lepik meg a szeretteiket. A szokások nem kötelező elvárások. Te sem leszel rosszabb ember ha nem állsz be a többiek mellé. Ajándékozz, adj nekik amikor csak kedved van!
2022. nov. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

23.

Félre érted a szitut.

Akándékozni bármikor lehet. Ez teljesen igaz.

De itt a Mikulás csomiról van most szó, aminek megvan a dátum szerinti ideje.

2022. nov. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, eltűntél?

Miért nem válaszolsz, hogy mi az indoka annak, hogy már most Mikulás-csomagot akarsz ajándékozni?

2022. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!