Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mennyire veszitek "komolyan"...

Mennyire veszitek "komolyan" december 6.-át, a Mikulás napot? Szoktatok akkor ajándékozni, ünnepelni? Vagy úgy tekintetek rá, mint egy átlagos decemberi napra?

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 19:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Párom cipőjébe szoktam rejteni csokit és narancsot, reggelre megtalálja. Nálunk szokás felnőttek cipőjébe is kis csokit tenni, jelképesen.
2023. okt. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Párom és anyukám (nem velünk él) cipőjébe csokimikulást teszek, lányomnak (22 éves, nem velünk él) és párjának csomagot adok , közvetlen kollégáim (6 fő) asztalára apró csoki(mikulás)t teszek.
2023. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig kaptunk gyerekként csomagot minden nagyszülőtől, szülőtől. Most, hogy már nem vagyok gyerek, én a nosztalgikus hangulat miatt mindig "meg szoktam lepni" magamat egy kis csokimikulással. Szerintem aranyos ünnep:)
2023. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben vagyok, szokott lenni mikulás nap. Aranyos szokás.
2023. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Gyerekes család révén (most lesznek 6 évesek a skacok), mi még csizmát tisztítunk este, a férjemmel meg vagy eszünkbe jut adni egymásnak valami apróságot, vagy nem.😃
2023. okt. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön élek, a párom angol, és imádok neki mikuláscsomagot készíteni.

Ráadásul számomra akkor kezdődik a karácsonyi hangulat, nem pedig novemberben meg októberben.

2023. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Párommal ajándékozunk csokikat egymásnak, ennyi szokott lenni :).
2023. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként nekem nagyon megvolt a varázsa. Szégyen vagy nem szégyen de szüleim olyan jól csinálták, hogy egészen 13 éves koromig hittem abban, hogy a Mikulás hozza az ajándékokat. :D


Utána érdektelen lett egészen 18 éves koromig amikor a húgom 3 éves lett és újra volt kinek átadni a varázsát. Jelenleg 6 éves és alig várja, úgyhogy ennek nyilván nem úgy mint kisgyerekként, de számomra is megvan ismét a varázsa.

2023. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!