Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit vegyek egy 14 éves lánynak...

Mit vegyek egy 14 éves lánynak mikulásra ezeken kívül? (lent)

Figyelt kérdés

A suliban sorsot húztunk, és lányt húztam, aki egyáltalán nem eszik csokit, aztmondta, hogy valami baja lesz tőle.Tehát a csoki kilőve. A szülei pedig eladók, karkötőt, lakokkat és további ékszereket és sminkkészletet árulnak, tehát olyan lányos dolgokat sem vehetek. Akkor szerintetek mit vegyek neki mikulási ajándéknak csokin és ékszereken kívül?

Gondolkodtam bögrén, amin a neve van, de többször hallottam, hogy bögrét nem szívesen kapnak a lányok, és hogy ciki.

Van ötletetek mit lehetne adni neki? (erős személyiségű a lány, válogatós).


(szintén 14 L vagyok)


2011. nov. 26. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Vehetsz neki egy sálat,tollat én tavaly ezeket kaptam meg még egy bögrét és én örültem neki,lehet h ő is fog.
2011. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! mondjuk ahogy láttam sálla van elég, az elmúlt 4 héten mindig mással jött suliba.
2011. nov. 26. 15:14
 3/8 Ucsiha Madara válasza:
39%
Eladók a szülei? Vedd meg őket!
2011. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki a bögre. Zokni, gyümölcs, stb.
2011. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ékszertartó baba? Ha már olyan sok kiegészítője van... :D
2011. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Vegyél neki Egy cd-t! Mármint olyat amin zene van! Írj rá párszor közösségi oldalokon, és lassan hozd fel a témát milyen zenét szeretsz?(vigyázz nehogy aztán rájöjjön miért kezdezted) és aztán mehetsz is a Cd boltba!

Remélem segítettem!

Üdv: Helpcsajszi :)

2011. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sztem vegyél neki vmi NAON FINON illatú tusfürdôt v vmi cuki kis plüsst (nici, me to you maci)
2011. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ékszertartó, vagy ami mindig bejön: egy drágább fajta karácsonyi dísz 1 ezres kb
2011. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!