Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Ti hogy ünneplitek a mikulást?

Ti hogy ünneplitek a mikulást?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.Reggel felkelek és megyek melózni.Este hazamegyek,és vacsora,pihenés..
2011. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

13/L

Apa este jön, kirakja a csizmába a cuccokagt, aztán reggel megnézegetjük, suliba megyünk, és apa letegadja az egészet, hogy nem is ő hozta, hanem a Mikulás. Egy átlagos családnál ez így van.

2011. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedden megyünk melózni,hazajövünk,adunk párommal egymásnak mikuláscsomagot,csokival tele.Vettem virgácsot,és mikuláslány jelmezt,ugyh játszadozunk kicsit.

Hétvégén meg körbelátogatjuk a rokongyerekeket,és viszünk mikuláscsomagot,ill hozzánk jönnek anyámék,párom szülei,és ők hoznak nekünk.

2011. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

11:45 vagyok,lemaradt:

melóhelyen veszünk egymásnak apró mikulást,vagy 1-1 stem szaloncukrot

2011. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én imádom a mikulást, már nagyon várom, adunk csomagot egymásnak és kb. ennyi, de egész nap jó hangulatom van, mikulás zenéket hallgatok, előtte napokban kis télapókat, csizmákat készítek papírból és azt kirakom a házba

23/L

2011. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felkelek, megyek suliba, ott felelést kapunk ajándékba, hazajövök, tanulok az érettségire. Így "ünneplem".
2011. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ez így nem számít ünnepnek. Vagyis inkább olyan jó hangulatom lesz tőle,de megse közelíti a karácsonyt például.

Amúgy holnap este jön a Mikulás,a csizmámba/csizma mellé hozza meg álltalában mikor elmegyek fürdeni addigra megérkezik megnézegetem csorgatom a nyálam,nassolgatok belőle aztán reggel felkelek bepakolok belőle a suliba és egész nap a csomagot eszem.

2011. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! mindenki kapott zöld kezecskét! :)
2011. dec. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!