Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Milyen jópofa smst lehet írni...

Milyen jópofa smst lehet írni Mikulásra?

Figyelt kérdés
Egy nagyon régi, távol élő barátomnak szeretnék írni pár sort. Egy aranyos, kicsit vicces üzenetre gondoltam, ami a Mikuláshoz kapcsolódik. Lehet benne egy kis pajzánság is:D
2011. dec. 4. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézz szét! :)

2011. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne ijedj meg, ha egy nagydarab pirosruhás pasi berak egy zsákba, mert téged kértelek a Mikulástól karácsonyra. :D Bár nem tudom, hogy ezt tudod-e hasznosítani egy barátnál, de attól még jó :D én tavaly ezt írtam a pasimnak, és nagy sikere volt, úgyhogy idén is kéne valami hasonlót találnom :D
2011. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A szán leroh@dt, a rénszarvasok megléptek. A kéménybe szorultam. A bokám bebasztam, a krampuszok kurv@'znak. Az idén mászkálkjon a f...om. üdv: Mikulás


Ez mekkora... :D

2011. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!