Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Szerintetek ez jó lesz egy 8...

Szerintetek ez jó lesz egy 8 éves kislánynak (húgom), Mikulásra?

Figyelt kérdés
Mindenféleképpen szeretném meglepni valamivel, de mivel másik városba költöztem ezért nem tudok hazaugrani egy Mikulás csomaggal. Arra gondoltam, hogy aznap este Skypeolhatnánk, és azon kívül, hogy csak beszélgetnénk felolvashatnék neki egy Mikulásos történetet. Szerintetek? Vagy inkább hagyjam, mert nem örülne neki?

2012. nov. 9. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos, hogy egy 8 éves örülne neki. Te tudod csak. Mert attól függ, hogy mennyire nagylányos már. A mai 8 évesek között mér sokan vannak, akik ezt dedósnak gondolják.
2012. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor esetleg készítsek a gépen egy mikulásos fotó keretet, és szerkesszem bele a közös képünket? Az már nagylányosabb? És Skypeon mindketten kitehetnénk ezt a közös fotót.

(Szerencsére olyan osztályba jár ahol visszafogottabbak a gyerekek. Meg sokszor van olyan még mindig, hogy anyukám olvas neki egy-egy mesét. De ha van valami nagylányosabb, virtuális ajándék ötletetek, szívesen várom!)

2012. nov. 9. 12:31
 3/6 anonim válasza:
94%
utalj anyukadnak penzt amibol tud venni vmi szepet...a nevedben. ennek orulne a legjobban.
2012. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 janicsuhran válasza:
92%
az elöttem irónál a pont!! tedd ezt!
2012. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, csomagot vetess anyukáddal, a gyerekeknek leginkább az édességnek örülnek:)
2012. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem mind remekötlet!Vagy vedd meg az ajándékot és küld el postán!
2012. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!