Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Fiúk! Ti minek örülnétek...

Fiúk! Ti minek örülnétek osztály-ajándékozásnál?

Figyelt kérdés

14éves fiúnak lenne, ilyen menő gyerek szerzet, Barcelona foci rajongó, focizik, meg ilyenek. Amikor megkérdeztem tőle minek örülne, vagy mit akar ajándékba, azt mondta téged... -.-

Na szóval lány vagyok és nem tudom mit ajándékozzak neki mikulásra, erre az osztály bulira (őt hùztam)

max. 2000ft-ért lehet ajándékozni.


2012. nov. 21. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok, de szerintem egy focis bögrével és sok csokival nem lehet mellé lőni. :)
2012. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és mondjuk aláírást az egyik Barcelona játékostól nem lehet valahol szerezni?
2012. nov. 21. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Ötlettelenek..
2012. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
1990 es megoldás : Mikulás csomag gumicukorral és kismikulással.
2012. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Csoki minden mennyiségben
2012. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barca-s bögre bele egy mikulás vagy egy Barca-s sál mondjuk.
2012. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
vagy épp Barcelonás naptár
2012. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha képes voltál a gyakori kérdésekre is kiírni a kérdést szerintem neked fontos az a fiú, lehet még önmagadnak sem ismerted be de többet érzel iránta... Hiszen ha nem lenne fontos, nem áldoznál ennyi energiát arra, hogy a legjobb ajándékot vedd neki. Ha téged szeretne ajándékba, te őt kapnád cserébe, tehát nem jársz rosszul... :D Bár én bögre helyett egy sálnak örülnék jobban, de jöhet a csoki is.
2012. nov. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hamisítsd meg az aláírást, tényleg! Nem kell tudnia, hogy nem igazi! Meg amúgy minket fiúkat(13 éves vagyok) nem zavar annyira, hogy milyen a csomag! Ja, meg, ne ilyen előre elkészített csomagot adj neki, meg márkásabb termékeket adj neki, ne tartsd be annyira a kétezres keretet, én már egyszer bőven átléptem, és nem lett belőle baj... Ja, meg az nem jó dolog, ha megkérdezed, hogy mit akar!
2012. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!