Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » S. O. S.! Az osztályfőnökömet...

S. O. S.! Az osztályfőnökömet húztam az osztály mikulás-húzása során! Mit adjak neki? 50 körüli nő.

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve, mert a jövőhéten ajándékozunk, és nincs semmi ötletem! Eléggé bírom az osztályfőnököt, de annyira nem bensőséges a kapcsolatunk, hogy tudjam minek örülne, vagy mi az amit szeret. Kérlek segítsetek!

2015. dec. 6. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
vegyél sok csokit :D az mindig beválik.
2015. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

A csoki se jön be mindig sajnos. Nálunk is van laktóz érzékeny tanár, meg olyan, aki csak simán nem eszik csokit. És ha ezt nem tudjátok róla, az kellemetlen :D


Esetleg a tantárgyához kapcsolódó dolgot keress

2015. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mekkora a keret?
2015. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Esetleg egy bögre, amire rányomtatod a legutóbbi osztályképet és aláírod, hogy a legjobb tanárnak, vagy csak simán osztályfőnöknek. És emellé valami szebb édesség, pl.: Raffaello.
2015. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az édesség sajnos kizárva, mert valami diétát tart éppen...

Esetleg valami más ötlet? Bögrét nem akarok, mert számomra az tipikusan az a fajta ajándék hogy "hát több kreativitásra nem futotta". Persze a végén lehet ez lesz, de azért hátha valakinek eszébe jut egy jobb ötlet?

Arról nem is beszélve, hogy szerintem nincs is osztályképünk. (ami amúgy elég fura 11.-ben...)

2015. dec. 6. 23:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Karácsonyi teamécses, aminek illóolajos párologtató része is van?
2015. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mit vettél végül?
2015. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végül mégis csak bögrét kapott tőlem, de legalább egy különlegesebbet. Ezen felül virágot, és teát vettem neki, édesség gyanánt pedig egy kisebb kiszerelésű Raffaellót. Szerintem örült neki. :)
2015. dec. 28. 22:16
 9/10 anonim válasza:
De jó!! És akkor az osztályképet nyomtattad rá?
2015. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nincs egyetlen normális osztályképünk sem, ezért arra nem volt lehetőség. Igyhát egy csizma alakú bögrét vettem, ami szerintem elég jópofa. :)
2015. dec. 30. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!