Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » S. O. S. Az ofőnek mit tegyek...

S. O. S. Az ofőnek mit tegyek a mikulás csomagjába?

Figyelt kérdés

Az ofőt húztam,és teljesen tanácstalan vagyok😞.Mit lehetne tenni a Miki csomagjába???

40 feletti nő.föci tanár.


2016. nov. 18. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Édesség,csoki,bonbon egy jó toll vagy tollszett készlet,mogyoró,aszalt gyümölcsök
2016. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy szép határidőnapló, mellé egy toll. A tanárok biztos, hogy használnak határidőnaplót.
2016. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Vibrátort
2016. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lézeres mutatópálca
2016. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én is meg voltam lőve.

Határidő napló, toll, édesség jó ötlet lehet, de tuti van neki.

Nálunk mindig ilyen díszgyertyákat, meg dísztárgyakat adtak nekik ilyenkor ha jól emlékszem.

Nehéz ügy. De szerintem kérdezd meg anyukádat, hogy ő mit tart elfogadhatónak egy ilyen idős nőnél. Biztosan jobban látja, mint egy kisdiák.

2016. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2017-es tanári notesz, egy milka csoki, egy mikulás csoki, egy kinder csoki és pár db szaloncukor :)
2016. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én valami szép dekort vennék. Ha pestivagy, pl.ikeában szép kisméretű dekorok vannak. Illatgyertya jó ötlet. :) valami jó arckrém és bonbon. Ilyesmi. De ne ránctalanítósat, nehogy megharagudjon. :)
2016. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mi a fene ***** válasza:
Mikuláscsomag =mikuláscsomag, vagyis nem kell variálni, édesség déligyümölcs, kismikulás passz.sztem. nem is vár mást.
2016. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
kulázd tele
2016. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!