Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit készítsek MIKULÁS ÜNNEPSÉGRE?

Mit készítsek MIKULÁS ÜNNEPSÉGRE?

Figyelt kérdés

Tudom, elég korai még de Én előre elakarom készíteni.


Még azt sem tudom hogy fiúnak vagy lánynak adom, de olyasmi dolgot akarok készíteni ami megfelel mindkettőnek.

Osztályfőnököm mindig eddig adventi koszorút barkácsolt. (ilyenekre gondolok mint ez pl, hogy jó mindkét nemnek)



#mikulás ünnepség #mit készítsek mikulásra
2016. nov. 22. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Karácsonyfa díszek. Pl. gyöngyből. Vannak kész csillagminták fémből, amire rá kell fűzni a gyöngyöt. Vagy hungarocell gömbök, amire fel lehet szúrni a gyöngyöket.

Kreatív hobby boltokban sok ötletet találsz.

2016. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már szerintem meg is van..

(csak választanom kell)


1, valami henger szerűből csinálok mikulást és akkor abba egy kis szaloncukor, meg egy "Boldog Mikulást" üzenet


2, vagy karácsonyfadísz.


- sőt, szerintem megcsinálom mindkettőt.

2016. nov. 23. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Veszel két darab jópofa képeslapot.

Összeszedsz annyi tiszta gyufásdobozt,amiket egymásra ragasztasz. Majd alul-felül ráragasztod a képeslapot. Annyi gyufásdobozt vegyél, amennyit le tudsz fedni a lapokkal.

Kis mütyürkéket lehet tárolni benne. Léteznek nagyobb méretű gyufásdobozok, azokba nagyobb mütyüröket :)

2016. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!