Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Valakinek ötlete?

Valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen kihúztuk valakinek a nevét.Na én jártam a legrosszabbul,a karbantartó neve került a kezembe.Hát valami személyre szóló 2000ft-ig kéne ajándék mikulásra.Igazából nem is nagyon ismerem.Autóhifi szerelő,felesége angol tanár,2 fia van,és 1 macska.
2016. nov. 24. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jobb neki ajandekot venni mint a nagyfonoknek.

Van pl csokibol kezműves villaskulcs.


Vagy ha nem ilyen poenos dolgot akarsz neki, akkor siman valami valogatas. Egy bogre. Bele 3in egy kave, par egyesevel csomagolt teafilter. Egy kiskanal. Egy tabla csoki. 4 szaloncukor, talan erzskeli majd ,hogy gondoltal a csaladra :)) Ezt bele egy kis vaszon zsakba. Akar a ceg bejegzojevel le lehetne pecsetelni. (Vagy ragasztasz ra egy cimket es azt lepecsetelni mint egy zárjegy. Vagy ha nagy kulccsomoval jar( mivel karbantarto) tehetsz bele meg egy kulcstartot is.

2016. nov. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!