Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Egyik osztálytársammal az...

Egyik osztálytársammal az évben nagyon jóba lettünk. Kaptam tőle szülinapomra ajándékot. Most volt neki a névnapja. Vegyek valamit utólag neki? Vagy elég csak szülinapra? 17L

Figyelt kérdés
Mostanában volt a szülinapom, utána nemsokkal neki a névnapja. Gondolkodtam, hogy vegyek-e neki valamit én is névnapra.( az én névnapom is ebben a hónapban van). Az ő szülinapja tavasz végén lesz. Elég arra ajándékot venni? Ő a szülinapomra még suliidőben adta oda, pár nappal a szülinapom előtt, de ha én vennék neki névnapra, az utólag lenne pár nappal a névnapja után.

2012. jan. 2. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
vehetsz neki, de ne ess túlzásba, névnapra elég egy tábla csoki, vagy egy bonbon
2012. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem elég csak szülinapjára. legalábbis elsőnek.

ha rendszer lesz belőle, akkor lehet majd más ünnepekre is meglepni a másikat, de addig ne ess túlzásba.

2012. jan. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha már elmúlt , utólag szerintem fölösleges,majd a szülinapjára :)
2012. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az én barátnömmel már 6 éve barátok vagyunk!azt is meg ünnepeljük a karácsonyt, is a névnapokat,szülinapokat,stb.de nállunk nem első ez a szokás.utólag is adunk ajándékot de nem baj ha elmarad.én adnák ajándékot de nem túl sokat :).(a barátsági évfordulonk is ősszel volt)
2012. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
persze, a tábla csokit jó ötletnek tartom, nem is esel túlzásba, de viszonzod neki a kedvességét! ha ő ennyire szimpatikusnak talál téged, hogy vesz születésnapodra ajándékot, és te is így érzel, akkor miért ne vehetnél neki valami apróságot névnapjára?
2012. jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!