Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Srácok! Párna névnapra?

Srácok! Párna névnapra?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve vagyok együtt a barátommal, 20as évek elején járunk. Nem sokára névnapja lesz és ötletelek.

Van egy párna amit már nagyon régen kinéztem mert annyira illik hozzánk. Mivel "csak" egy névnapról beszélünk ez megfelelő ajándék? Vagy fiúnak ne? Kapott már parfümöt, karkötőt stb.

Esetleg más ötleteket is szívesen várok akár olyat is,ahol kreativkodni kell. Főzés stb nem biztos, hogy megoldható, szóval azt kivéve. Köszönöm! :)

22/L



2017. aug. 8. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem a párna olyan elcsépelt ötlet. Porfogó. Nézz szét a www.pinterest.com oldalon. Rengeteg szuper ötlet van fenn.
2017. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is kaptam párnát a bnőmtől.

nevesajandek.hu -ról

2017. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szerintem fizesd be egy akupunkturas kezelesre, vagy hasonlok

vegulis jol mondod, csak egy nevnap..

2017. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En lany vagyok, de a baratomnak en is adtam mar parnat, akkor mi is kb 1 eve voltunk egyutt. Az enyemre az volt rairva h " attol kaptad aki a legjobban szeret". Eloszor enis elcsepeltnek tartottam, de a felirat annyira aranyos, meg kellett vennem es vegul nagyon orult neki. (Bár azert is mert akkoriban fajt a nyaka es a parna jol megtartotta mert nem gagyi volt hanem masszivabb :D ) amugy nem kell tulzasba vinned az ajandekozast, gondolom 1 ev alatt mar ellottel par ajandekotletet de meglephetned mondjuk egy olyan programmal is amit tudod h szeret csinalni, neha egy elmeny tobbet er mint egy targy, persze ha toled kapja barminek orulni fog hidd el! :) 18/L
2017. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!