Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Felköszöntöttek ma titeket...

Felköszöntöttek ma titeket nőnap alkalmából hölgytársak? (Férj vagy más egyéb rokon, barát, ismerős, szomszéd, kolléga, főnök, osztálytárs, tanár - és még ami kimaradt a felsorolásból.)

Figyelt kérdés
Vagy csak úgy az utcán osztogattak ilyen-olyan ajándékot, és mikor arra jártatok, ti is részesültetek belőle pl.

márc. 8. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szál virágot kaptam a LIDL-ben.
márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az is jó. :)


Hátha még valakinek eszébe jutsz a nem túl távoli múltból, akit ismersz.

márc. 8. 17:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Többen is köszöntöttek.
márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Engem egy ismerősöm, a párom, és ami a hétköznapi életben akadt. (Utcán raffaelo golyócskák, másik helyen virág és a villamos hangosbemondója.)


Egy ismerősömet most nem tudja elérni senki, mert elromlott a telefonja. Múltkor jeleztem neki, de még nem kapcsol a vonala.


Ő egy nagyon lelkes "köszöntő" típus. Ismerőseim java részével ma nem érintkeztem, mert nem volt közös téma.


Rokonok messze vannak és mostanában kezd ismét szorosabbra fonódni a családi kötelék velük - nagyon hosszú évek kihagyása után.

márc. 8. 19:20
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, gondolatfűzési hiba: "egy másik ismerősömet most nem tudja elérni senki".
márc. 8. 19:21
 6/14 anonim ***** válasza:

Na elég sok mindent kaptatok

Én meg férfinapra soha nem kaptam semmit, még felköszöntést sem

márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Vigasztalódj, Kedves 6-os válaszoló! Lehet, hogy egyszer Te leszel valakinek az Élete Értelme! :)


Akkor pedig akár minden nap is ünnepelhet Téged!


Az én párom is túlságosan is "kiböjtölte", hogy egymás életének részesei lehessünk. Rengeteg csalódása volt, jó sokáig nem hitte el, hogy a támasza leszek jóban-rosszban.


De én sem vagyok mai fiatal. És mégis csoda történt...

márc. 8. 22:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Érdekes még egyik férfi ismerősöm sem mondta hogy valaha bármit is kaptak volna férfi napra 🤔
márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A 7-es válaszban leírtam egy fontos dolgot. Szerintem azok a sorok önmagukért beszélnek.


Az én párom is rengeteget panaszkodott. Mégis valahogy vártam türelemmel, amíg elhiszi, hogy segítek neki minden krízishelyzetben.


Nem régóta kezd megbízni bennem. Sokáig tartott, kivártam, amíg csillapodik a bánata.


Azt nem hiszem, hogy soha semmilyen elismerést vagy jó szót nem kaptatok az életben egyáltalán senkitől! Vagy akár egy nagyon apró figyelmességet.

márc. 8. 23:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Értem

Akkor te is felköszöntöd őt férfinapkor? Veszel te is neki valamit?

márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!