Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nincs elegetek az ünnepekből?

Nincs elegetek az ünnepekből?

Figyelt kérdés
Még el sem múlt karácsony, itt az újév meg a szilveszter. Sütés-főzés-készülődés már nagyon kikészít. Meg az is, hogy nincs nyitva bolt, mindenki az ünnepekről beszél...

2022. dec. 31. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Én se értem mit kell készülni ezekre a baromságokra ennyit.

Komolyan egy lagzira meg ballagásra nem sütnek főznek ennyi szarságot.

Meg ennyi erővel az újév mellett minden új hónapot meg hetet is meg lehetne ünnepelni

Körbe ért a nap körül a föld na bumm erre bulizni kell akkor ennyi erővel minden nap lehetne ezt mert hurrá megfordult a saját tengelye körül a bolygó

2022. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, legyen minél több, addig sem kell dolgozni.
2022. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nekem már előtte is elegem volt belőle .

Nincs munka az igaz, de annyi pihenőidőm nem volt, hogy egy @&rva sorozatot megnézzek mert állandóan menni kellett valahova vagy hozzánk jöttek .

Szóval f@&om az egészbe .

2022. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy vagyok, hogy jó lesz már, ha minden visszazökken a normális kerékvágásba hétfőtől.
2022. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Nincs.
2022. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Nincs, én például dolgozom, és csak negyedikétők leszek szabadságon.
2022. dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs. Még amúgy is itt van a vízkereszt, meg még felköszöntjük az ortodox keresztény ismerősöket 07-én is.


Kiünnepeljük magunkat amennyire csak lehet, hiszen hamarosan már tényleg itt lesznek újra a szürke, unalmas, salátaszagú hétköznapok, amikor hajnalban kell kelni, alig látom a teljes családom, nem nagyon találkozom a régebbi barátaimmal, illetve megint teljes gőzzel tanulás, enni sem nagyon lesz időm, csak bekapni valami ótvar minőségű izét stb.


A november is eléggé szürke egy időszak, de a január, meg a február nagy részéről ne is beszéljünk... Hivatalosan, papír forma szerint farsangi időszak, de mindenki tudja, hogy a tél vége március közepéig még várhat magára. Az ekkor lévő ünnepek nagy része nem nagyon érint, vagy érdekel, csak néhány kisebb. Én szeretem az egész, teljes évet, minden időszakával együtt, de akkor is szürke az év ezen szakasza. Talán nem is az időjárás miatt, hanem a szellemisége miatt.

2023. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!