Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért nem terjedtek el a...

Miért nem terjedtek el a hangnélküli tűzijátékok?

Figyelt kérdés

A hangos durranás helyett csak egy tompa puffanás hallatszik, például:

[link]


A ma már örök kutyások-ünneplők közötti harcban ez kompromisszumos megoldás lenne mindkét fél számára.



jan. 1. 18:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10, szerintem maximum a kiskereskedelmi cuccokból fogják, nem tudom elképzelni, hogy a profi termékekben helyettesíthetik őket.

Nincs jelenleg olyan oxidizer, ami olyan erősen ki tudná hozni a színeket, mint a k4.

jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11: teljesen igaz, de sajnos akkor is kivezetik szép lassan, először csak a mennyiségét csökkentik, sok cuccban már nincs is.Meglátjuk hova megy ez az egész, mindenesetre a nagy kaliberben szerintem még van
jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12, ismerek ugyan k4 mentes szines kompozíciókat, de egyik sem tuti annyira, olyanok, mintha kimosnák a perklorátos csillagokat fehéritővel😆

Például a parlonos, stroncium karbonátos piros, vagy a bárium karbonátos zöld..

jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13: na ja, egy színfogó+

De amúgy azon gondolkodtam, hogy lehetne egy anyag ami helyettesíti, vagy esetleg k4 szennyezését csökkenti vmivel.

Amire jutottam: az összes k4et titánium porral be egyetlen petárdába, és robbantani egészet a rákba.

Viccet félretéve (és tárcát kímélve) nem jutottam semmire, úgyhogy marad egyelőre, majd kitalálnak valamit a gyártók ami használható is nem csak rongy és pénzrázás.

jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Akkor semmi értelme majdnem hogy a hang a legfontosabb legalábbis számomra biztos én nem szoktam petárdát venni csak készíteni házilag.
jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 vyrob ***** válasza:
100%

A petárdázást is betiltották (megjegyzem: jogosan)? Dehogy jogosan ezt a kamu vacak érvtől kell hánynom minden évben ...egy akár milyen legális tűzijáték ezerszer nagyobbat szól mint a petárda !


A kutyások meg le vannak szarva! egész évben tűrjük a dögeik ugatását minden tele van szarva miattuk rétek parkok lakótelepek rengeteg a kutyatámadás szóval maradjanak csak kusban és szokják a szilveszteri durrogtatást évi pár nap , én a kutyatartást úgy ahogy van betiltanám a lakotelepeken szennyező, veszélyes, és minden szempontból idegölő egész évben..

akik meg itt sírnak a szilveszteri levegő miatt gyenguszkáim töltsetek el pár hónapot egy akár milyen faluban ahol minden este fával fűtenek na ott nézzétek meg több hónapig milyen a levegő! Nem egy nap miatt kell sírni kedves puhány városiak..

máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 vyrob ***** válasza:
100%

Mivel Néma kutyák sincsenek az év 365 napjában a nyugalomra vágyó emberek érdekében

Így néma tűzijáték sem lesz év párnap Deal with it!

máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!